Blade Runner’ın yönetmeni Galaxy S23 Ultra kullanarak bir kısa film çekti.

Harley Maranan / Android Kurumu TL;DR Yönetmen Ridley Scott, Galaxy S23 Ultra ile bir kısa film çekti. Behold adlı film, telefonun 200 MP kamerasını sergilemeyi amaçlayan dört dakikalık bir projedir. Ayrıca düşük ışık koşullarında kameranın performansını gösterir. Samsung, Galaxy S23 Ultra’daki kamera kurulumuyla oldukça gurur duyuyor. Aslında, 200MP sensöre sahip ilk Samsung telefonu. Tam olarak […]

Blade Runner’ın yönetmeni Galaxy S23 Ultra kullanarak bir kısa film çekti.

Harley Maranan / Android Kurumu

TL;DR

  • Yönetmen Ridley Scott, Galaxy S23 Ultra ile bir kısa film çekti.
  • Behold adlı film, telefonun 200 MP kamerasını sergilemeyi amaçlayan dört dakikalık bir projedir.
  • Ayrıca düşük ışık koşullarında kameranın performansını gösterir.

Samsung, Galaxy S23 Ultra’daki kamera kurulumuyla oldukça gurur duyuyor. Aslında, 200MP sensöre sahip ilk Samsung telefonu. Tam olarak neler yapabileceğini göstermek için teknoloji devi, Ridley Scott’a kısa bir film çekmesi için telefonu kullandırdı.

Blade Runner, The Martian ve Alien gibi filmlerin yönetmeni Galaxy S23 Ultra ile erkenden uygulamalı zaman yakaladı. Bununla Scott, Behold adlı dört dakikalık kısa bir film yönetti ve yapımcılığını üstlendi.

film, “saldırgan bir ortam” içinde olan ve yaptığı her hamle saldırganlıkla karşılaşan genç bir adam hakkındadır. Ancak daha sonra, sonunda bir tarlada serbest bıraktığı bir at aracılığıyla huzuru bulmak için. Scott kamera arkası videosunda “Karanlık bir dünyadan iyi davranışlarla iyi şeyler çıkıyor” diyor.

1 Şubat’ta Samsung’un Galaxy Unpacked filmini izliyorsanız, bu filmdeki bazı kareleri hatırlayabilirsiniz. Şirket, sunumu sırasında filmden küçük parçalar gösterdi. Bu film, 200MP kamerayı sergilemenin yanı sıra, kameranın düşük ışık koşullarında çekim yapma yeteneğini de gösterme konusunda iyi bir iş çıkarıyor.

Bu reklam stratejisi, ortalama bir kişi için hiçbir şey yapmayabilir. Ortalama bir kullanıcı, efsanevi bir yönetmen olarak Galaxy S23 Ultra’dan aynı sonuçları alamayacak. Ancak Apple, iPhone Pro’nun reklamını içerik oluşturuculara yönelttiğinden, bu hile, gelecek vadeden yönetmenleri bir Ultra almaya ikna etmek için yeterli olabilir.

Blade Runner’ın yönetmeni Galaxy S23 Ultra kullanarak bir kısa film çekti.

Teknory