Bose NC Headphones 700 tüm zamanların en düşük fiyatı olan 259 $’a ulaştı

Bu neredeyse kesinlikle ANC kulaklıklarında karşılaşacağımız en iyi Kara Cuma anlaşması ve Prime Day teklifini bile geride bırakıyor. Modelin hem Silver Luxe hem de siyah modellerinde mevcuttur. Bu kulaklıkların biraz tanıtıma ihtiyacı var ama yine de kısa bir tanıtım yapacağız. Mükemmel işlevselliğe sahip şık bir tasarıma sahip oluyorsunuz. ANC performansı olağanüstüdür, geniş bir frekans aralığını […]

Bose NC Headphones 700 tüm zamanların en düşük fiyatı olan 259 $’a ulaştı

Bu neredeyse kesinlikle ANC kulaklıklarında karşılaşacağımız en iyi Kara Cuma anlaşması ve Prime Day teklifini bile geride bırakıyor. Modelin hem Silver Luxe hem de siyah modellerinde mevcuttur.

Bu kulaklıkların biraz tanıtıma ihtiyacı var ama yine de kısa bir tanıtım yapacağız. Mükemmel işlevselliğe sahip şık bir tasarıma sahip oluyorsunuz. ANC performansı olağanüstüdür, geniş bir frekans aralığını etkili bir şekilde sönümler ve ses kalitesi en üst düzeydedir; öyle ki, 400 doların altındaki en iyi kulaklıklar kardeş sitemizin listesi, SoundGuy’lar. Üç düğme ve dokunmaya duyarlı bir hareket yüzeyi içeren minimalist bir tasarıma sahip kulaklıkta kontrol sezgiseldir ve ANC ile maksimumda yaklaşık 21 saatlik pil ömrüne sahip olursunuz.

Bu Headphones 700 fırsatının bu ay mı, hatta hafta sonu mu süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden kaçırmayın. Yukarıdaki widget sizi ona götürür.

Bose NC Headphones 700 tüm zamanların en düşük fiyatı olan 259 $’a ulaştı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow