Blaze Süper Cep El Bilgisayarları Hareket Halindeyken Size Capcom ve Taito Arcade Klasikleri Veriyor

Super Pocket’ın her iki versiyonunda da 2,8″ IPS ekranlar, kontrol pedleri, dört yüz düğmesi, başlat ve seç düğmeleri ve hatta dört omuz düğmesi bulunur. Cihaz ayrıca birlikte verilen USB-C kablosuyla tamamen şarj edilebilir. Her konsol, resmi olarak önceden yüklenmiş olarak gelir -temsil edilen yayıncısından lisanslı, arcade kalitesinde oyunlar, özel bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla erişilebilir. Capcom […]

Blaze Süper Cep El Bilgisayarları Hareket Halindeyken Size Capcom ve Taito Arcade Klasikleri Veriyor

Super Pocket’ın her iki versiyonunda da 2,8″ IPS ekranlar, kontrol pedleri, dört yüz düğmesi, başlat ve seç düğmeleri ve hatta dört omuz düğmesi bulunur. Cihaz ayrıca birlikte verilen USB-C kablosuyla tamamen şarj edilebilir. Her konsol, resmi olarak önceden yüklenmiş olarak gelir -temsil edilen yayıncısından lisanslı, arcade kalitesinde oyunlar, özel bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla erişilebilir.

Capcom Edition Super Pocket, “1942”, “1943”, “1944: The Loop Master”, “Bionic Commando”, “Captain Commando”, “Final Fight”, “Forgotten Worlds”, “Ghouls ‘n Ghosts”, “Mega Man”, “Street Fighter II’: Hyper Fighting”, “Strider” ve “Wolf of the Battlefield: MERC”nin konsol versiyonu.

Taito Edition Super Pocket, “Bubble Bobble”, “Cadash”, “Chack’n Pop”, “Don Doko Don”, “Elevator Action”, “The Fairyland Story”, “Football Champ”, “Growl”, “Kiki” içerir Kaikai,” “The Legend of Kage”, “Liquid Kids”, “The New Zealand Story”, “Operation Wolf”, “Rastan”, “Space Invaders”, “Space Invaders ’91″in konsol versiyonu ve “Volfied” .”

Önceden yüklenmiş tüm oyunlara ek olarak, her iki Super Pocket sürümünde de arkada mevcut Evercade kartuşlarını yerleştirebileceğiniz bir kartuş yuvası bulunur. Şu anda 45’in üzerinde Evercade kartuşu mevcuttur, bu da Super Pocket’inizi 400’ün üzerinde klasik oyunla tamamlayabileceğiniz anlamına gelir ve Blaze’in gelecekte Evercade kartuş tasarımını değiştirmeyeceği varsayılırsa, ek oyunlar daha sonra piyasaya sürülecektir.

Her iki Super Pocket versiyonu için ön siparişler 14 Temmuz Cuma günü başlayacak. Konsol, Best Buy, Amazon ve Just for Games dahil olmak üzere çoğu büyük elektronik perakendecisinde satışa sunulacak.

Teknory