2024 Discovery Sport, 7 Koltuklu Off-Road SUV’a Ekstra Lüks Katıyor

İç mekan lüksü aynı zamanda hava kalitesi anlamına da gelir. Land Rover, yeni Discovery Sport’un, dışarıdan gelen kokuları, bakterileri, patojenleri ve diğer kötü şeyleri filtreleyen ve içeride nefes almanın güvenli olmasını sağlayan bir Kabin Havası Arıtma Plus sistemi ile geldiğini söylüyor. Temelde arabanızın içinde bir ev hava temizleyicisine sahip olmak gibi. Güvenlik cephesinde Discovery Sport […]

2024 Discovery Sport, 7 Koltuklu Off-Road SUV’a Ekstra Lüks Katıyor

İç mekan lüksü aynı zamanda hava kalitesi anlamına da gelir. Land Rover, yeni Discovery Sport’un, dışarıdan gelen kokuları, bakterileri, patojenleri ve diğer kötü şeyleri filtreleyen ve içeride nefes almanın güvenli olmasını sağlayan bir Kabin Havası Arıtma Plus sistemi ile geldiğini söylüyor. Temelde arabanızın içinde bir ev hava temizleyicisine sahip olmak gibi. Güvenlik cephesinde Discovery Sport ayrıca 360 derecelik bir kamera sistemi ve bir dizi kamera kullanarak arka bagaj kapağının “içini görmenizi” sağlayan bir dikiz aynası sistemi ile donatılmıştır.

Depolama, herhangi bir aile SUV’si için bir zorunluluktur ve Discovery Sport’un iç kısmı, arka koltuklar yatırıldığında 63,35 fit küp kargoyu yutabilir ve iç kısım, her türden eşya saklama kutuları ve herkes için çok önemli şarj bağlantı noktaları ile donatılmıştır. ailenizin cihazlarından.

2024 Land Rover Discovery Sport 48.900 dolardan başlıyor.

Teknory