iPhone İçin En İyi AI Art Generator Uygulamalarından 5’i

Midjourney, diğer yapay zeka araçlarından önemli bir noktada farklılık gösteriyor: sanat üretimi için kendi web sitesi yok. Midjourney, tamamen kendi Discord sunucusunda barındırılmaktadır ve yalnızca sunucuya katılarak ve Discord botuna komutlar vererek erişilmektedir. Midjourney’i iPhone’da kullanmak için tek ihtiyacınız olan Discord uygulaması ( Uygulama mağazası). Discord hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yolculuk ortası web sitesine gidin […]

iPhone İçin En İyi AI Art Generator Uygulamalarından 5’i

Midjourney, diğer yapay zeka araçlarından önemli bir noktada farklılık gösteriyor: sanat üretimi için kendi web sitesi yok. Midjourney, tamamen kendi Discord sunucusunda barındırılmaktadır ve yalnızca sunucuya katılarak ve Discord botuna komutlar vererek erişilmektedir. Midjourney’i iPhone’da kullanmak için tek ihtiyacınız olan Discord uygulaması ( Uygulama mağazası).

Discord hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yolculuk ortası web sitesine gidin ve betaya katılın. Ardından, görünen Discord sunucusu davetini kabul edersiniz ve hepsi bu kadar – hazırsınız. Artık sunucuda bir Yeni gelen odasına gidebilir ve sanat üretmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz sanatın açıklamasını yazmanız için bir metin alanı sağlayacak olan sohbete “/imagine” yazmanız yeterlidir.

Bu AI Art üreticilerine hizmetlerini sağlamak çok fazla zaman ve kaynağa mal olduğundan, Midjourney dahil çoğu, onları kullanmaya devam etmek için bir üyelik satın almanızı gerektirir. Ancak neyse ki Midjourney, yeni kullanıcılar için Discord botlarını kullanarak yaklaşık 25 ücretsiz görüntü oluşturabileceğiniz ücretsiz bir deneme sunuyor – sınırsız ücretsiz denemeyi sonlandırdı. Midjourney, yüksek görüntü oluşturma hızı ve kalitesiyle bilinir. Ayrıca, her istem gönderdiğinizde dört resim oluşturur.

Teknory