Blink Mini 2’yi zil sesi olarak ayarlama

Kullanışlı özelliklerle dolu uygun fiyatlı bir güvenlik kamerası için alışveriş yapıyorsanız, Blink Mini 2 tüm doğru kutuları işaretlemelidir. Hem iç hem de dış mekan kamerası olarak hizmet vermenin yanı sıra, küçük cihaz akıllı kapı ziliniz için bir zil işlevi de görebilir. Özelliğin birkaç sınırlaması vardır, ancak Blink Video Kapı Zili kullandığınız sürece iki cihazı birbirine […]

Blink Mini 2’yi zil sesi olarak ayarlama

Kullanışlı özelliklerle dolu uygun fiyatlı bir güvenlik kamerası için alışveriş yapıyorsanız, Blink Mini 2 tüm doğru kutuları işaretlemelidir. Hem iç hem de dış mekan kamerası olarak hizmet vermenin yanı sıra, küçük cihaz akıllı kapı ziliniz için bir zil işlevi de görebilir. Özelliğin birkaç sınırlaması vardır, ancak Blink Video Kapı Zili kullandığınız sürece iki cihazı birbirine bağlarken sorun yaşamazsınız.

Süreçle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Blink Mini 2’nizi, Blink Görüntülü Kapı Zili için zil sesi olarak nasıl kullanacağınızı ve birisi ön kapınıza geldiğinde uyarıları nasıl alacağınızı burada bulabilirsiniz.

Göz kırpmak

Blink Mini 2’yi zil sesi olarak kullanma

Blink Mini 2’yi Blink Video Kapı Zilinize bağladığınızda kamera, hoparlöründen bir zil sesi çıkaracaktır. Bu, tüm evler için inanılmaz derecede faydalıdır, ancak aynı zamanda kapı zili için bağımsız bir zil satın alma zorunluluğunuzu ortadan kaldırdığı için paradan tasarruf etmenin de harika bir yoludur. Her iki ürün de kuruluyken Blink Mini 2’nizin zil sesi olarak çalışmasını nasıl sağlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: Senkronizasyon Modülü 2 kullanıyor olsanız da olmasanız da, Blink Mini 2 ve Blink Görüntülü Kapı Zilinin aynı hesaba bağlı olduğundan ve aynı sistemde olduğundan emin olun.

Adım 2: öğesine dokunun Daha Blink Video Doorbell’in küçük resmindeki düğmesine basın.

Aşama 3: Seçme Cihaz ayarlarıDaha sonra Kapı Zili ve Zil Ayarları.

Adım 4: Ardından, Blink Mini Kamerayı Zil olarak kullanın.

Adım 5: Bu, Blink Video Kapı Zilinizle aynı sisteme kurulu tüm Blink Mini cihazlarının bir listesini açacaktır. Zil olarak kullanmak istediğiniz Blink Mini 2’yi seçin. Birden fazla kameranın seçilebileceğini unutmayın.

Adım 6: Basmak Kaydetmek.

Adım 7: Bu kadar! Blink Mini 2’niz artık Blink Görüntülü Kapı Zili çaldığında çalacaktır.

Blink Mini 2 iki kitap üzerine yerleştirildi.

Amazon

Blink Mini 2 zil sesi ayarları nasıl özelleştirilir

Blink Mini 2’niz zil sesi olarak çalışacak şekilde yapılandırıldığında, üzerinde çalışabileceğiniz birkaç ek ayara erişim kazanacaksınız.

Aşama 1: öğesine dokunun Daha Yanıp Sönen Video Kapı Zili küçük resmindeki düğmesine basın.

Adım 2: Seçme Cihaz ayarlarıDaha sonra Ses ayarları.

Aşama 3: Bu, seçeneklerin bulunduğu bir menü açacaktır. Hoparlör sesi Ve Zil Sesi Olarak Mini. İlki, kameranızın hoparlör sesini ayarlamanıza olanak tanırken, ikincisi, kapı ziliniz çaldığında çalan zilin ses düzeyini değiştirir.

Blink Mini 2 zil sesi sorunlarını giderme

Blink Mini 2 ve Blink Görüntülü Kapı Zili’ni birbirine bağlamak genellikle basit bir işlemdir ancak dikkat edilmesi gereken birkaç tuzak vardır. Birincisi, ikisinin aynı sistemde çalıştığından emin olmanız gerekir. Cihazlarınızı uygulamaya ilk eklediğinizde yeni bir sistem oluşturmanız veya mevcut bir sisteme eklemeniz istenecektir. Cihazları yanlışlıkla farklı sistemlere kurduysanız, cihazı silebilir ve kurulum sürecine yeniden geçebilirsiniz; bu sefer mevcut bir sisteme kurmayı seçebilirsiniz.

Ayrıca zil sesinin ses seviyesini de kontrol ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz çünkü zil sesini çok alçak konuma getirmek, kapı zili çaldığında onu duymanızı engelleyebilir. Bu iki sorunun dışında, bu benzersiz özelliğin çalıştırılmasında herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız. Bunu yaparsanız daha kapsamlı sorun giderme için Blink’e ulaşmayı düşünün.

Editörlerin Önerileri


Teknory