Blizzard, animasyonlu fragmanda Overwatch 2 Transformers görünümlerini sergiliyor

Blizzard ve Hasbro, Transformers kostümlerini duyurdu Overwatch 2‘nin popüler mecha oyuncak serisiyle yaklaşan işbirliği. İki şirket bir animasyonlu fragman üzerinde Gözetleme Bugünkü YouTube kanalında üç Autobot ve bir Decepticon’a dayanan görünümler sergileniyor. Fragman, Transformers görünümlerinin Reinhardt, Bastion, Illari ve Ramratta’ya atandığını gösteriyor — dört karakter zaten başlangıçta zırh giyen robotlar veya insanlardı. Reinhardt, Autobotların korkusuz […]

Blizzard, animasyonlu fragmanda Overwatch 2 Transformers görünümlerini sergiliyor

Blizzard ve Hasbro, Transformers kostümlerini duyurdu Overwatch 2‘nin popüler mecha oyuncak serisiyle yaklaşan işbirliği. İki şirket bir animasyonlu fragman üzerinde Gözetleme Bugünkü YouTube kanalında üç Autobot ve bir Decepticon’a dayanan görünümler sergileniyor.

Fragman, Transformers görünümlerinin Reinhardt, Bastion, Illari ve Ramratta’ya atandığını gösteriyor — dört karakter zaten başlangıçta zırh giyen robotlar veya insanlardı. Reinhardt, Autobotların korkusuz lideri Optimus Prime cosplay’i yapacak; Bastion, Bumblebee olacak; Illari, Arcee olarak pembeye bürünecek; ve Ramratta, korkutucu Decepticon lideri Megatron olacak. Birçok Overwatch 2 oyuncular Transformers görünümlerinin oyunun tarzına ne kadar iyi uyacağını merakla bekliyorlar gerçek oyun ortamında nişan al ve tıkla, toplama ve yeniden canlanma mekanikleri.

Transformers crossover’ı oyunun hemen ardından geliyor Porsche ile işbirliği Mayıs ayında, Alman şirketinin arabalarının en yeni modellerini D.Va ve Pharah için güçlendirilmiş bir görünüme dönüştüren (tamamen kasıtlı bir kelime oyunu) bir oyun. Bu yılın başlarında, oyuncular Cassidy’yi Spike Siegel ve Ashe’i Faye Valentine olarak giydirme şansına eriştiler. Kovboy Bebop işbirliği, klasik animeden diğer karakterler arasında. Geçtiğimiz yıl, hayranlar Doomfist’i bir başka hit animeden Saitama’ya dayanan bir görünüme koydu, Tek yumruk adam.

The Overwatch 2x Transformers iş birliği yarın başlıyor. Blizzard, Transformers görünümlerine bir fiyat etiketi koymadı veya bunların oyun yoluyla ücretsiz ödül olarak alınıp alınmayacağından bahsetmedi. Referans olarak, Kovboy Bebop ve Porsche skinleri oldukça pahalıdır, bu yüzden en çok beğendiğiniz Transformers skini için çok para harcamanız beklenebilir. Buna rağmen, bu crossover Transformers aksiyon figürleriyle oynamış ve çocukken animasyon serisini izlemiş oyunculara hitap edebilir.

Blizzard, animasyonlu fragmanda Overwatch 2 Transformers görünümlerini sergiliyor

Teknory