OnePlus Nord 3 piyasaya sürülmeye bir adım daha yakın: İşte sizi bekleyenler

TL;DR Yeni bir sızıntı bize belirgin OnePlus Nord 3 özelliklerini verdi. Sızdıran ayrıca kaba fiyatlandırma ve bir yayın penceresi de verdi. OnePlus’ın Nord 3 orta sınıf telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor, bir ihbarcı bunun yeniden markalanmış bir OnePlus Ace 2V olacağını zaten belirtiyor (yukarıda görülüyor). Şimdi, güvenilir sızıntı Yogesh Brar Twitter’da OnePlus Nord 3 hakkında birkaç […]

OnePlus Nord 3 piyasaya sürülmeye bir adım daha yakın: İşte sizi bekleyenler

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı bize belirgin OnePlus Nord 3 özelliklerini verdi.
  • Sızdıran ayrıca kaba fiyatlandırma ve bir yayın penceresi de verdi.

OnePlus’ın Nord 3 orta sınıf telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor, bir ihbarcı bunun yeniden markalanmış bir OnePlus Ace 2V olacağını zaten belirtiyor (yukarıda görülüyor).

Şimdi, güvenilir sızıntı Yogesh Brar Twitter’da OnePlus Nord 3 hakkında birkaç ayrıntı daha yayınladı. Birincisi, Brar, OnePlus’ın telefonu Hindistan ve küresel pazarlarda test etmeye başladığını söylüyor.

Sızdıran kişi ayrıca yeni orta sınıf telefonun piyasaya sürülmesine altı ila sekiz hafta kaldığını iddia etti. Bu nedenle, piyasaya sürülmesi için Mayıs ayına veya hatta Haziran başına kadar beklemeniz gerekebilir.

Yogesh Brar OnePlus Kuzey 3

Brar ayrıca belirgin OnePlus Nord 3 özelliklerini de ortaya koydu ve bu ayrıntılar gerçekten de OnePlus Ace 2V ile aynı çizgide. Dikkate değer özellikler arasında MediaTek Dimensity 9000 işlemci, 6,7 inç 1,5K OLED ekran (120Hz) ve 80W şarjlı 5.000mAh pil yer alıyor. Telefonun ayrıca 64MP+8MP+2MP üçlü arka kamera kurulumu ve 16MP selfie kamerası sunacağı söyleniyor.

Son olarak, tipster, OnePlus Nord 3’ün 30.000 Rs ila 40.000 Rs (~ 366 $ ila ~ 485 $) arasında satış yapacağını iddia ediyor. Karşılaştırıldığında, Nord 2 28.000 Rs’de (~ 341 $) geldi. Yani burada bir fiyat artışı içinde olabiliriz, ancak yine de dikkate değer en ucuz telefonlar arasında olabilir.


OnePlus Nord 3 piyasaya sürülmeye bir adım daha yakın: İşte sizi bekleyenler

Teknory