Blizzard, Worldsoul Sega’yı tanıtırken bir değil üç yeni World of Warcraft genişletmesini duyurdu

Blizzcon’da sahnede konuşan Warcraft’ın idari kreatif direktörü Chris Metzen şunu duyurdu: Dünyanın Ruhu Efsanesiiçin kapsamlı bir hikaye etkinliği Warcraft Dünyası bu bir sonraki genişletmeyi değil, oyuna gelecek üç genişletmeyi daha kapsayacak. İşte üç yeni genişletme ve Metzen’in bunlar hakkında ortaya çıkardığı bilgiler. Bunlar önümüzdeki birkaç yıl içinde geçerli olacak, ancak Metzen ayrıca Blizzard’ın bu genişletmelerin […]

Blizzard, Worldsoul Sega’yı tanıtırken bir değil üç yeni World of Warcraft genişletmesini duyurdu

Blizzcon’da sahnede konuşan Warcraft’ın idari kreatif direktörü Chris Metzen şunu duyurdu: Dünyanın Ruhu Efsanesiiçin kapsamlı bir hikaye etkinliği Warcraft Dünyası bu bir sonraki genişletmeyi değil, oyuna gelecek üç genişletmeyi daha kapsayacak.

İşte üç yeni genişletme ve Metzen’in bunlar hakkında ortaya çıkardığı bilgiler. Bunlar önümüzdeki birkaç yıl içinde geçerli olacak, ancak Metzen ayrıca Blizzard’ın bu genişletmelerin oyunculara sunulması için yeni yollar aradığını ve ekibin henüz bunun hakkında konuşmaya hazır olmadığını açıkladı.

İlk genişleme, World of Warcraft İç Savaş, Azeroth’un kalbine inen oyunculara sahip olacak. Bu, Earthen ve Nerubian’larla etkileşime girdiğinizi görecek. Oyuncular, kötülüğün güçlerine karşı muhteşem bir yenilgiye uğratmak için çağrılacak. Klasik Warcraft Dünyası.

T’nin ikinci kısmıo Dünyanın Ruhu Efsanesi dır-dir World of Warcraft Gece Yarısı Hiçliğin güçleri Sunwell’i karartmak, dağılmış Elf kabilesini birleştirmek ve gölgeyle büyük bir mücadele vermek isterken oyuncular Quel’Thalas’a geri dönecek. Uygun bir şekilde destansı, ancak üçlemeler genellikle üç bölümden oluşur ve sonuç olarak bir genişletme daha var.

Bu nerede World of Warcraft Son Titan üçüncü bölüm geliyor Dünyanın Ruhu Efsanesibu da sizi tekrar eski dünyaya döndürecek. Northrend’e giden oyuncular, Azeroth’un devlerinin geri dönüşüne tanıklık edecek. Metzen, oyuncuların devlerle ilgili büyük bir komployla karşılaşacağını söylüyor.

Metzen rolünü üstlendi Warcraftdaha geçen ay yönetici kreatif direktörlüğüne getirildi ancak yaratımın büyük bir parçasıydı. Warcraft 2016’da emekli olmadan önce Universe’e katıldı, ancak 2022’de yarı zamanlı olarak danışmanlık göreviyle Blizzard’a döndü.

Bu, saygıdeğer devasa çok oyunculu rol yapma oyunu için devasa miktarda bilgi içeriyor ve Blizzcon 2023’teki kalabalık, Metzen’e üç genişletme paketini hazırlarken cesaret vermesi için bağırarak bu bilgiyi yiyordu. Warcraft Dünyası10’uncu, 11’inci ve 12’nci.

Bu muhteşem genişletmeleri beklerken bizimkilere göz atmayı unutmayın. Kara Cuma oyun fırsatları Ve Kara Cuma video oyunu fırsatları Sizi indirimlere hazırlayacak ve en iyi erken fırsatlardan bazılarını sunacak sayfalar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow