Blizzard, yeni çıkış fragmanıyla Warcraft Rumble’ı piyasaya sürüyor

TL;DR Blizzard, yeni çıkardığı mobil oyunu Warcraft Rumble için bir lansman fragmanı yayınladı. Warcraft Rumble, Worlds of Warcraft evrenini temel alan kule savunma benzeri bir oyundur. oyun geçen yıl Warcraft Arclight Rumble adıyla tanıtılmıştı. Mobil oyun uzmanıysanız Warcraft Rumble’ı takip ediyor olabilirsiniz. oyun bugün yayına girdi ve yayıncısı Blizzard yeni bir lansman fragmanı yayınladı. Geçtiğimiz […]

Blizzard, yeni çıkış fragmanıyla Warcraft Rumble’ı piyasaya sürüyor

TL;DR

  • Blizzard, yeni çıkardığı mobil oyunu Warcraft Rumble için bir lansman fragmanı yayınladı.
  • Warcraft Rumble, Worlds of Warcraft evrenini temel alan kule savunma benzeri bir oyundur.
  • oyun geçen yıl Warcraft Arclight Rumble adıyla tanıtılmıştı.

Mobil oyun uzmanıysanız Warcraft Rumble’ı takip ediyor olabilirsiniz. oyun bugün yayına girdi ve yayıncısı Blizzard yeni bir lansman fragmanı yayınladı.

Geçtiğimiz yıl Blizzard, Android ve iOS’a gelecek olan Warcraft Arclight Rumble adlı yeni bir oyunu duyurmuştu. Geliştirici daha sonra Arclight’ı isimden çıkardı ancak oynanış konsepti aynı kaldı.

World of Warcraft evrenindeki kahramanların ve kötü adamların kullanıldığı kule savunma benzeri bir deneyim. Bu karakterler, oyuncunun toplayabileceği ve Azeroth dünyasındaki tanınmış patronlara karşı yarışabileceği, kendilerinin minyatürleştirilmiş versiyonları olarak görünüyor. Toplamda toplayabileceğiniz 65 Warcraft minisi var.

Fragmanın kendisi herhangi bir hikayeyi ortaya koymuyor veya oyunun nasıl oynandığını açıklamıyor. Ancak bu, Warcraft’ın ikonik savaşçılarından bazılarının bir ejderha ve onun sayısız köleleriyle düello yaptığını gösteren iki dakikalık eğlenceli ve sevimli bir animasyon.

Blizzard, oyunda kampanya haritaları ve zindanlar aracılığıyla oynayabileceğiniz herkese karşı oyuncu (PvE) modunun bulunduğunu söylüyor. Ayrıca çok oyunculu eğlence için oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modu da vardır.

Blizzard, yeni çıkış fragmanıyla Warcraft Rumble’ı piyasaya sürüyor

Teknory