‘Blue Beetle’ Fragmanı, DC’den Mükemmelliğe Geri Dönmek İçin Bir Sonraki Girişime İlk Bakış Sunuyor

DC Studios aracılığıyla görüntü DC markasının harika bir film yayınlamasının üzerinden çok uzun zaman geçmemesine rağmen (teşekkürler, Yarasaadam), bir zamanlar DCEU olarak bilinen ancak bu günlerde E’yi kaçıran ana akım franchise’ın evrensel olarak beğenilen bir giriş üretmesinden bu yana sıcak bir dakika gibi geliyor. Umutla Flaş Haziran ayında piyasaya sürüldüğünde her şeyin eski haline döndüğünü […]

‘Blue Beetle’ Fragmanı, DC’den Mükemmelliğe Geri Dönmek İçin Bir Sonraki Girişime İlk Bakış Sunuyor

DC Studios aracılığıyla görüntü

DC markasının harika bir film yayınlamasının üzerinden çok uzun zaman geçmemesine rağmen (teşekkürler, Yarasaadam), bir zamanlar DCEU olarak bilinen ancak bu günlerde E’yi kaçıran ana akım franchise’ın evrensel olarak beğenilen bir giriş üretmesinden bu yana sıcak bir dakika gibi geliyor. Umutla Flaş Haziran ayında piyasaya sürüldüğünde her şeyin eski haline döndüğünü görecek ve ardından şans eseri mavi böcek Ağustos ayında maratona güçlü bir tempoyla devam edecek. Aşağıdaki ilk tam fragmanına göz atarak bunun olası olup olmadığını görün.

Kobra Kai Xolo Maridueña, gişe rekorları kıran ilk filminde DCU’nun ilk Latin kahramanı Jaime Reyes’i canlandırıyor. Ve DC’nin klasik “genç bir süper kahramana dönüşüyor” kinayesine son dönüşünde, yani, kelimenin tam anlamıyla son filmi, mavi böcek Vücudunun etrafında yok edilemez bir dış iskelet/zırh takımı oluşturan uzaylı bir bok böceği ile bağ kurduktan sonra süper güçler kazanan Jaime’yi takip ediyor. Evet, biraz koyarsan alacağın gibi Örümcek Adam, ShazamVe Demir Adam bir blenderde, ancak kanıt öncülde değil pudingte olacak.

Maridueña’ya Jaime’nin arkadaşlarını, ailesini ve düşmanlarını canlandıran yetenekli bir kadro eşlik ediyor. Bruna Marquezine sevgilisi Penny’yi, Belissa Escobedo küçük kız kardeşi Milagros’u, George Lopez Rudy Amca’yı oynuyor ve Gölgelerde Ne Yapıyoruz? favori Harvey Guillén, merakla açıklanmayan bir rolle gemide. Bu arada, Susan Sarandon, orijinal bir karakter olan ama açıkça Reyes’in çizgi romandaki Mavi Böcek olarak ön imleci olan Ted Kord ile bağlantısı olan Victoria Kord olarak kötü adam görevlerinde.

Sonrasında siyah adam bir franchise başlatamadı ve Shazam! Tanrıların Öfkesi birini çok erken öldürmüş olabilir, umut ediyoruz mavi böcek James Gunn ve Peter Safran’ın bunu DCU Birinci Bölüm planlarına dahil etmeleri için yeterli bir kazanan olduğunu kanıtlıyor. Tanrılar ve Canavarlar önemlidir, ancak bazen işlerde de bir hataya ihtiyaç duyarsınız. mavi böcek 18 Ağustos’ta kabuğundan sürünerek çıkıyor.

Teknory