Quantumania’, Gişede Bayilik Zirvesine Ulaşmak İçin Kötü Vızıltıları Görmezden Geliyor

Marvel ile görüntü O zamandan beri Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Cuma günü Amerika Birleşik Devletleri’nde sinemalarda gösterime giren, eleştirmenler tarafından yapılan incelemeler büyük ölçüde olumsuz oldu. Ancak bu, hayranları hiç rahatsız ediyor gibi görünmüyor çünkü gişe gelirleri söz konusu olduğunda Beşinci Aşamanın başlamasını izlemek için sürüler halinde gelmeye devam ediyorlar. saat içinde Kuantum […]

Quantumania’, Gişede Bayilik Zirvesine Ulaşmak İçin Kötü Vızıltıları Görmezden Geliyor

Marvel ile görüntü

O zamandan beri Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Cuma günü Amerika Birleşik Devletleri’nde sinemalarda gösterime giren, eleştirmenler tarafından yapılan incelemeler büyük ölçüde olumsuz oldu. Ancak bu, hayranları hiç rahatsız ediyor gibi görünmüyor çünkü gişe gelirleri söz konusu olduğunda Beşinci Aşamanın başlamasını izlemek için sürüler halinde gelmeye devam ediyorlar.

saat içinde Kuantum sinemalarda gösterime giren eleştirmenler, toplu olarak% 48 Rotten Tomatometer derecesi vererek gösterime girmesine gölge düşürdü. Nicole Ackman Oscar Merkezi diyor, “Lang’lar ve Pym’ler arasındaki güzel aile dinamiğine rağmen, yeni kötü adam Kang’ın net olmaması ve ortalamanın altında görsel efektler, filmi Marvel Sinema Evreni’ne sönük bir katkı yapıyor.”

Dustin kovalamacası Galveston Günlük Haberler işleri daha iyi hale getirmedi, “Marvel için zaten zayıf olan küçük bir karakteri abartarak bir sonraki aşamaya geçmek için çaresizce para kapmaktan başka bir şey değil.”

Ancak olumsuz eleştirilere rağmen…

film hakkında internette dolaşan pek çok olumlu olmayan eleştiri varken bu nasıl oluyor? Basit – Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton ve tabii ki MCU’nun yeni büyük kötüsü Kang rolünü fetheden Jonathan Majors’a duydukları aşk söz konusu olduğunda eleştirmenler hayranları kontrol etmiyor. .

Belli ki hayranların sevgisi filmin gişeye hükmetmesine yetiyor. Son teslim tarihi Biletlerini önceden alan sinemaseverler ile biletlerini vitrinden satın alan sinemaseverler arasında bir dinamik olduğu için Pazar gününe kadar 115 milyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Görünüşe göre film projeksiyonların önünde. Görünüşe göre Marvel hayranlarını izlemekten alıkoyan hiçbir şey yok. kuantum eleştirmenler filme ne kadar düşük puan verirse versin.

Eleştirmenlerin puanı ile filmin Rotten Tomatoes’daki yüksek izleyici puanı arasındaki göze çarpan fark göz önüne alındığında, Kuantum hayranlar siteye saldırmaya bile başvurdu. Bir filmin aldığı tüm incelemelere dayalı olarak toplu bir puanın derlendiği bir sistemi takip ettiği için site sorumlu tutulamaz. Ancak eleştirmenlerin incelemeleri söz konusu olduğunda, hayranlar bir dereceye kadar iyi bir noktaya değiniyor. Eleştirmenler genellikle bir filmi, kalbi ve ruhu olmayan bir çerez kesici montaj hattı gibi izlenmesi gereken bir şablon varmış gibi inceler. Bu sadece bir tutarsızlık yaratmaya hizmet ediyor, çünkü bilet satışları farklı bir hikaye anlatıyor, bu da iş ölçüme geldiğinde. Kuantumbaşarısı.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania tiyatrolarda.

Teknory