Talos Prensibi 2’nin Gizemlerini Kasım Ayında Çözün

Talo Prensibi II’nin 2 Kasım çıkış tarihini içeren yeni bir fragmanı var. 2014’te beğeni toplayan bulmaca oyununun devamı, ilk olarak Mayıs ayında PlayStation Showcase’de duyurulmuştu. İlk oyundaki olayların ardından uzak bir gelecekte geçen Talos Prensibi II, insanlığın nesli tükendikten sonra robotların yönettiği bir dünyada ortaya çıkıyor. Bu makineler insan kültürünü günlük yaşamlarında koruyor ve hikaye, […]

Talos Prensibi 2’nin Gizemlerini Kasım Ayında Çözün

Talo Prensibi II’nin 2 Kasım çıkış tarihini içeren yeni bir fragmanı var. 2014’te beğeni toplayan bulmaca oyununun devamı, ilk olarak Mayıs ayında PlayStation Showcase’de duyurulmuştu.

İlk oyundaki olayların ardından uzak bir gelecekte geçen Talos Prensibi II, insanlığın nesli tükendikten sonra robotların yönettiği bir dünyada ortaya çıkıyor. Bu makineler insan kültürünü günlük yaşamlarında koruyor ve hikaye, büyük bir gizemi ve muazzam gücü gizleyen mega bir yapının ardındaki gerçeğin ortaya çıkarılmasına odaklanıyor. Hikaye odaklı oyun, oyuncuları çeşitli fütüristik konumlara götürüyor ve birden fazla son içeriyor. oyun, zihin aktarımı ve yerçekimi manipülasyonuna odaklanan zorluklar da dahil olmak üzere tanıdık mekanikler ve yeni değişiklikler içeriyor.

Talos Prensibi II, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de 29,99 $ fiyatla satışa sunulacak. İlk oyun hakkındaki incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory