Bose QuietComfort 45’te rekor düşük fiyat ve daha fazla Bose Prime Day fırsatı

Bose, kulaklıklar ve kulaklıklar söz konusu olduğunda hemen hemen telif hakkıdır. Markanın en iyi ses modellerinden bazıları, Amazon Prime Day 2023 satışlarında bazı durumlarda rekor düşük fiyatlar da dahil olmak üzere büyük indirimler gördü. Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklıklar, kutu renk gruplarının çoğunun ilk kez sadece 199 $ ‘a (130 $ indirim) düşmesiyle muhtemelen göze […]

Bose QuietComfort 45’te rekor düşük fiyat ve daha fazla Bose Prime Day fırsatı

Bose, kulaklıklar ve kulaklıklar söz konusu olduğunda hemen hemen telif hakkıdır. Markanın en iyi ses modellerinden bazıları, Amazon Prime Day 2023 satışlarında bazı durumlarda rekor düşük fiyatlar da dahil olmak üzere büyük indirimler gördü.

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklıklar, kutu renk gruplarının çoğunun ilk kez sadece 199 $ ‘a (130 $ indirim) düşmesiyle muhtemelen göze çarpan anlaşma. Olağanüstü gürültü önleme, kulaklıklara büyük beğeni toplayan özelliktir, ancak aynı zamanda tek bir şarjla yaklaşık 25 saatlik bir pil ömrüne ve bu kadar uzun dinleme seanslarının keyfini çıkarmanız için son derece rahat bir kullanıma sahip oluyorsunuz. Kulaklığın Beyaz Duman rengi indirimdeki istisnadır, ancak Prime Day sırasında bu modelde yine de 100 ABD doları tasarruf edebilirsiniz.

Bose Prime Day fırsatları, Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700’de büyük bir indirim olmadan tamamlanmış sayılmaz. İşte bugün bulabileceğiniz en iyi tekliflerin bir özeti.

Bu fırsatlardan bazıları, yararlanmak için aslında Prime üyesi olmanızı gerektirmez, ancak her durumda, her zaman bir kampanya başlatabilirsiniz. 30 günlük ücretsiz Amazon Prime denemesi iki günlük alışveriş çılgınlığından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız.

Anlaşmaların Çarşamba akşamı sona ermesi muhtemeldir, bu yüzden kaçırmayın.

Bose QuietComfort 45’te rekor düşük fiyat ve daha fazla Bose Prime Day fırsatı

Teknory