Yeni Final Fantasy VII Yeniden Doğuş Fragmanı, Bulut ve Sephiroth Arasında Kaderinde Bir Mücadele Vaat Ediyor

Final Fantasy VII Rebirth çok yakında, 29 Şubat’ta PlayStation 5’e özel olarak çıkacak. oyun Bilgilendirici oyun, en son dergi sayımızın kapağını süslediği için ay boyunca bu konuyu ele alıyor ve özel Final Fantasy VII Rebirth haberimizin tamamını buradan okuyabilirsiniz. Ancak oyunun çıkışına bir aydan biraz fazla bir süre kala Square Enix, ana karakter Cloud Strife […]

Yeni Final Fantasy VII Yeniden Doğuş Fragmanı, Bulut ve Sephiroth Arasında Kaderinde Bir Mücadele Vaat Ediyor

Final Fantasy VII Rebirth çok yakında, 29 Şubat’ta PlayStation 5’e özel olarak çıkacak. oyun Bilgilendirici oyun, en son dergi sayımızın kapağını süslediği için ay boyunca bu konuyu ele alıyor ve özel Final Fantasy VII Rebirth haberimizin tamamını buradan okuyabilirsiniz. Ancak oyunun çıkışına bir aydan biraz fazla bir süre kala Square Enix, ana karakter Cloud Strife ile baş düşmanı Sephiroth arasındaki heyecan verici mücadeleyi anlatan yeni bir fragman yayınladı.

Tam olarak bir dakika süren bu “Destined for Rebirth” fragmanında yeni oynanış, Tifa, Barret, Yuffie, Aerith ve daha birçok karakterden oluşan partimizin çekimleri ve çok sayıda Sephiroth yer alıyor. Aynı zamanda oyunun mükemmel dövüş temasını da içeriyor ve bazıları bunu sevimsiz olarak nitelendirse de, Sephiroth ve Cloud’un söz konusu temanın ritmine göre zamanlanmış çekimlerini görmek oldukça güzel.

Aşağıda kendiniz için Final Fantasy VII Rebirth’ün “Destined for Rebirth” fragmanına göz atın:

Final Fantasy VII Rebirth, 29 Şubat 2024’te PS5’e çıkacak.

oyun hakkında daha fazla bilgi için Final Fantasy VII Remake’in yapımıyla ilgili makalemizi okuyun ve ardından Final Fantasy VII’nin kaotik gelişiminin serinin gidişatını nasıl değiştirdiğini okuyun. Bundan sonra Square Enix’in söylediklerine bakın oyun Bilgilendirici Zack Fair’in Final Fantasy VII Rebirth’teki genişletilmiş rolü hakkında.


Birinci günde Final Fantasy VII Rebirth’ü mü oynuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow