Bose QuietComfort Ultra kulaklık ve kulakiçi kulaklıklar yeni görüntülerde sızdırıyor

TL;DR Bose QuietComfort Ultra kulaklıkların ve QuietComfort Ultra kulaklıkların yeni görselleri sızdırıldı. Kulaklıklar seleflerinden farklı olsa da, kulaklıklar neredeyse aynı görünüyor. Bose’un bu ses ürünlerini yakında piyasaya sürmesi bekleniyor. Bose, en iyi kablosuz kişisel ses donanımlarından bazılarını yapmakla tanınan, ses endüstrisinin temel taşı olmuştur. QuietComfort kulaklık ve kulaklık serisi, AirPods Max ve Sony WF-1000XM5 gibi […]

Bose QuietComfort Ultra kulaklık ve kulakiçi kulaklıklar yeni görüntülerde sızdırıyor

TL;DR

  • Bose QuietComfort Ultra kulaklıkların ve QuietComfort Ultra kulaklıkların yeni görselleri sızdırıldı.
  • Kulaklıklar seleflerinden farklı olsa da, kulaklıklar neredeyse aynı görünüyor.
  • Bose’un bu ses ürünlerini yakında piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bose, en iyi kablosuz kişisel ses donanımlarından bazılarını yapmakla tanınan, ses endüstrisinin temel taşı olmuştur. QuietComfort kulaklık ve kulaklık serisi, AirPods Max ve Sony WF-1000XM5 gibi ürünlerle rekabet etti, böylece her iki kategoride de yasal olduklarını biliyorsunuz. Bose, Bose QuietComfort Ultra kulaklıkları ve QuietComfort Ultra kulaklıkları ile serisini yenilemeye hazırlanıyor ve her ikisinin de görselleri sızdırıldı ve bizi neler bekleyebileceğimize dair iyi bir fikir veriyor.

Şimdiye kadar bu yenileme hakkında, kulaklıkların erken bir görüntüsü de dahil olmak üzere birkaç sızıntı duyduk. Ancak bu yeni sızdırılmış görseller OnLeaks (aracılığıyla akıllı fiyatım) her iki ürünü de daha ayrıntılı olarak sergileyin.

Bose QuietComfort Ultra kulaklıkların sızdırılmış görselleri

İlk olarak kulaklıklardan başlayarak, 2023 yılı için bu kategoride iki ürün olacağına dair söylentiler duyduk. Ancak renderlar yalnızca Ultra model için mevcut ve aynı zamanda piyasaya sürüleceği tahmin edilen daha uygun fiyatlı model için mevcut değil.

QuietComfort Ultra, 2021’de piyasaya sürülen QuietComfort 45 kulaklıklardan oldukça farklı görünüyor. Kafa bandı ve konektörde bazı dikkate değer farklılıklar ve kulaklıklarda bazı kontur farklılıkları var. Bose markası her zaman olduğu gibi göze çarpıyor, ancak mikrofon deliklerinin konumu selefi QC 45’ten farklı.

Ayrıca altta bir dizi düğme ve bağlantı noktası görüyoruz. Merakla eksik olan, selefinin gururla kullandığı 3,5 mm kulaklık jakı.

Önceki sızıntılar, Ultra modelinin Fransa’da 499,95 € (~ 550 $) olarak fiyatlandırılabileceğini öne sürdü.

Bose QuietComfort Ultra kulaklıkların sızdırılmış görselleri

Kulaklıklara geçecek olursak, QuietComfort Ultra, QuietComfort Earbuds II’nin yerini alıyor ve onlar da benzer bir tasarıma sahip.

TWS’nin genel şekli selefine benzer ve bu işlemeler aracılığıyla nesiller boyunca herhangi bir önemli fark göremiyoruz.

Önceki modelle benzerlikleri nedeniyle, aktif gürültü engelleme (ANC), Bluetooth 5.3 desteği ve IPX4 derecelendirmesi dahil olmak üzere aynı özelliklerin çoğunu korumaları bekleniyor. Önceki sızıntılar, Fransa’da 349,95 € (~ 385 $) bir fiyat talep etti.

Bu görseller ve beklenen fiyat sızıntılarıyla, bu Bose kulaklıkların ve kulakiçi kulaklıkların piyasaya sürülmesi çok yakın. Bose’un buradaki oyununun tam olarak ne olduğu ve şirketin hangi yeni özellikleri eklediği henüz belli değil.

Bose QuietComfort Ultra kulaklık ve kulakiçi kulaklıklar yeni görüntülerde sızdırıyor

Teknory