Brendan Fraser’ın The Whale’ında Neredeyse Onun Yerine James Corden Rol Alacak

Ev film Haberleri Brendan Fraser’ın The Whale’ında Neredeyse Onun Yerine James Corden Rol Alacak Brendan Fraser’ın geri dönüş filmi The Whale, onun yerine neredeyse James Corden’ı oynadı ve The Late Late Show sunucusu rolü kaybetmeyi düşündü. rağmen Mumya yıldızın performansı Oscar’a layık görülüyor, Brendan Fraser neredeyse başrolde değildi. Balina James Corden başrol için ayarlandı. film, […]

Brendan Fraser’ın The Whale’ında Neredeyse Onun Yerine James Corden Rol Alacak

Brendan Fraser’ın geri dönüş filmi The Whale, onun yerine neredeyse James Corden’ı oynadı ve The Late Late Show sunucusu rolü kaybetmeyi düşündü.


rağmen Mumya yıldızın performansı Oscar’a layık görülüyor, Brendan Fraser neredeyse başrolde değildi. Balina James Corden başrol için ayarlandı. film, Samuel D. Hunter’ın aynı adlı oyununun uyarlaması olarak hareket ediyor. 600 kiloluk, orta yaşlı İngilizce öğretmeni Charlie, onu ve annesini yıllar önce şimdi ölmüş olan kızı için terk ettikten sonra genç kızıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışırken. eşcinsel sevgilisi Balina Fraser’ın geri dönüş filmi olarak, yani alkışlanan merkezi performansı nedeniyle, geniş çapta selamlanıyor, ancak film, sorumluluğu neredeyse çok farklı bir yüzle yönetiyordu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Son teslim tarihiJames Corden neredeyse oynadığını açıkladı Balina Brendan Fraser’ın yerine. bu Geç Geç Gösteri Sunucu, Fraser’ın canlandırdığı 600 kiloluk İngilizce öğretmeni olarak rol almak için sıraya girdiğini açıkladı. Gece yasayan hayvanlarTom Ford yönetmeye koyuldu, ancak Ford daha fazlasını istediğinden proje sonunda başarısız oldu “tam denetim” filmin. Corden öyle olabileceğini hissettiğini kabul etse de “çok gençRolü oynamak için George Clooney’nin bir noktada dümene geçmek için görüşmelerde bulunduğunu da ortaya koyuyor. Balina600 kiloluk gerçek bir bilinmeyen aktör seçme arzusunun “çok fazla.”

İlgili: Evet, Brendan Fraser’ın Balina Performansı Gerçekten O Kadar İyi


Neden Fraser Balina İçin Mükemmel Seçimdi?

The Whale'de bir odada oturan Brendan Fraser.

İlginç bir şekilde Darren Aronofsky, geliştirme konusundaki zorlukları hakkında konuştu. BalinaFraser’ı Brezilya polisiye gerilim filminin bir fragmanında yakalamadan önce on yıl boyunca yaratıcı bir blokla karşılaştığını belirterek Gecenin Sonuna Yolculuk, rol için mükemmel seçim olduğuna inanıyor. Hem büyük hem de küçük ekranlarda birçok başarıya imza atmasına rağmen ormanın içine, peter tavşan ve Geç Geç Gösteri, Corden oyunculuğunu neredeyse tamamen komedi türünde, yani zorlayıcı başrollerden ziyade tuhaf yardımcı karakterlerle odakladı. Corden’ın Ryan Murphy’ninkiyle tek Altın Küre adaylığı bile balo gey klişelerini sürdürmesi nedeniyle pek çok bölünmeyle karşılandı, ancak eşcinsel bir karakteri oynayan heteroseksüel bir adam olması daha da kötüleşti.

Adam Sandler’ın manik dönüşü gibi örneklerin de gösterdiği gibi, tipe karşı oyuncu seçimi, film dünyasında bazen değerli olduğu kanıtlanan riskli bir karardır. Kesilmemiş TaşlarTom Cruise’un kötü performansı teminat ve Steve Carrell’in korkunç çalışması tilki avcısı, diğerleri arasında. Bununla birlikte, Gus Van Sant’ın filmindeki Vince Vaughn gibi performanslarda görüldüğü gibi, bir oyuncuyu normal tiplerine karşı seçme konusunda başarılı olanların sayısı kadar başarısız girişimler de var. psikopat M. Night Shyamalan’ın yeniden çevrimi ve Mark Wahlberg olay, diğerleri arasında. Corden’ın ne zaman rol alacağı belli olmasa da Balinafilmografisi boyunca drama dünyasına yönelik herhangi bir büyük girişimin olmaması, onu birisinin ana karakteri hayata geçirmesi için ciddi bir rakip olarak görmeyi zorlaştırıyor.

Öte yandan Fraser, oyunculuk kariyerinde başrol oynadığı kadar çok çeşitlilik gösterdi. Balina ve performansıyla Oscar vızıltısı toplamak. Bazıları tarafından gişe rekorları kıran yapımlardaki çalışmalarıyla daha iyi bilinmesine rağmen, Mumya üçleme ve Ormanın George’uFraser, yeteneklerini pek çok mütevazi dramatik esere, yani 1998’lere ödünç verdi. Tanrılar ve CanavarlarKostarları Ian McKellen ve Lynn Redgrave ile birlikte Oscar adaylığını küçümsediği düşünülen, ancak ölçeği ne olursa olsun, çeşitli karakterlerinin insanlığını ve empatisini her zaman yakaladı. Karakter detaylarına gösterilen bu dikkat, Charlie’nin bir filmde çalışması için hayati önem taşıyordu. Balinave Fraser’ın Altın Küre adaylığı ve Oscar vızıltısı, kendisininki kadar sempatik bir karakteri yakalamak için onun mükemmel bir seçim olduğunu gösteriyor.

Sonraki: Balina Oyuncular ve Karakter RehberiKaynak: Son tarih

Teknory