Brie Larson, ‘The Marvels’ Büyük Gecikme için Geleceğini Tam Zamanında Tahmin Etmek İçin Tarot Kartlarını Kullanıyor

NYFW için Dimitrios Kambouris/Getty Images: Şovlar Mart ayının ilk günü, yani Kadın Tarihi Ayı, yani bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Zamanı Brie Larson yeni bir tarot kartı çekmek için. MCU oyuncusu bugün sonuçlarını Twitter’da paylaştı ve “Yeni ay, yeni tarot çekimi. March diğerlerini nasıl arıyor? Larson’ın çektiği kart, tüm niyet ve amaçlar için çekilmesi harika […]

Brie Larson, ‘The Marvels’ Büyük Gecikme için Geleceğini Tam Zamanında Tahmin Etmek İçin Tarot Kartlarını Kullanıyor

NYFW için Dimitrios Kambouris/Getty Images: Şovlar

Mart ayının ilk günü, yani Kadın Tarihi Ayı, yani bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Zamanı Brie Larson yeni bir tarot kartı çekmek için.

MCU oyuncusu bugün sonuçlarını Twitter’da paylaştı ve “Yeni ay, yeni tarot çekimi. March diğerlerini nasıl arıyor?

Larson’ın çektiği kart, tüm niyet ve amaçlar için çekilmesi harika bir kart olan Dörtlü Asa’dır. Kişinin ilişkisinde uyumun, dengenin ve olumlu gelişmelerin yakın olduğunu gösterir. Bu kartın alıcısı emeğinin meyvesini almıştır ve artık arkanıza yaslanıp rahatlayabilir. Yaklaşan filmi Larson için Harikalar sadece büyük bir gecikmeyle vuruldu, kart daha zamanında olamazdı.

Marvel Sinematik Evreninin son zamanlarda, özellikle de yavan çıkışından sonra kekelediği bir sır değil. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania. İle Harikalar şimdi MCU’nun Beşinci Aşamasının yükünü omuzlayan Larson, basın turu çoğunluğuna ve ardından gelen tüm tanıtımlara atlamadan önce alabileceği tüm dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyacak.

Iman Vellani’nin Larson’ın koyduğu şömine rafını almasıyla, kesinlikle yaşanacak bir rahatlama var. Eylül 2022’de Larson, aldığı nefret saldırısını kabul ettive MCU’da Kaptan Marvel’ı oynadığı için süper kahraman hikayesinin son aşamasında olabileceğini düşündüren ödüller almaya devam ediyor. Daha geçen hafta, Velani’yi MCU’nun geleceği olduğu için övdü, yani Harikalar aslında Carol Danvers olarak yaşadığı son yaş olabilir.

Bunca yıldır haksız yere trollenen biri için, kaderin ona Asa Dörtlüsü kartını sunması şaşırtıcı mı? Ar-Ge’yi hak eden biri varsa, o da o. Sen git, Brie. Kadın Tarihi Ayı kutlu olsun.

Teknory