Bristol City – West Ham United 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup üçüncü tur tekrarını ücretsiz izleyin: Bristol City – West Ham United BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. FA Cup’ta oldukça özel bazı üçüncü tur maçları izledik ama her skor kesinleşmedi. Birkaç maç oynanmaya çok yakın olduğundan, kimin dördüncü tura çıkacağına karar vermek için tekrar oynanması gerekiyor. Bu, […]

Bristol City – West Ham United 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup üçüncü tur tekrarını ücretsiz izleyin: Bristol City – West Ham United BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


FA Cup’ta oldukça özel bazı üçüncü tur maçları izledik ama her skor kesinleşmedi. Birkaç maç oynanmaya çok yakın olduğundan, kimin dördüncü tura çıkacağına karar vermek için tekrar oynanması gerekiyor. Bu, hayranlar için iyi bir haber çünkü daha fazla oyunun ücretsiz izlenebileceği anlamına geliyor.

Bristol City – West Ham United maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

FA Cup’ta Bristol City-West Ham United maçı ne zaman?

Bristol City ve West Ham United yarın başlayacak 19 Ocak 19:45 GMT. 16 Ashton Kapısı’nda.

Bristol City – West Ham United maçını ücretsiz izleme

Bristol City ile West Ham United arasındaki FA Cup tekrarını BBC One’da canlı olarak izleyebilirsiniz. 19 Ocak 19:30 GMT. 16. Ayrıca bu fikstürü ücretsiz olarak canlı yayınlayabilirsiniz. BBC iPlayer.

BBC iPlayer coğrafi olarak İngiltere ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, BBC iPlayer’a dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Bristol City – West Ham United maçına çıkın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Bristol City – West Ham United gibi maçları yayınlamanız için size zaman kazandırır.

Mashable Fırsatları

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Bristol City – West Ham United maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory