YouTube, 2022’nin en iyi videolarını öne çıkarıyor

“2022’nin en iyileri” listeleri gelmeye devam ediyor. Spotify Wrapped ve Apple’ın en iyi uygulama listesinin ardından, bu yıl Amerika’da en çok konuşulan videolar ve video yaratıcıları listesinde öne çıkan YouTube’da sıra geldi. YouTube’un 2022’nin en çok trend olan videosu, 23 Temmuz’da kanserle savaşın ardından hayatını kaybeden YouTuber Technoblade’in veda mesajı. Babası tarafından okunan video mesajının […]

YouTube, 2022’nin en iyi videolarını öne çıkarıyor

“2022’nin en iyileri” listeleri gelmeye devam ediyor. Spotify Wrapped ve Apple’ın en iyi uygulama listesinin ardından, bu yıl Amerika’da en çok konuşulan videolar ve video yaratıcıları listesinde öne çıkan YouTube’da sıra geldi.

YouTube’un 2022’nin en çok trend olan videosu, 23 Temmuz’da kanserle savaşın ardından hayatını kaybeden YouTuber Technoblade’in veda mesajı. Babası tarafından okunan video mesajının başlığı “çok uzun inekler” ve özellikle yaratıcının gerçek adı Alex’i açıkladığını gördü.

İlk 10 listesindeki diğer videolar şunları içerir: Will Smith, Chris Rock’ı tokatlıyor Mart ayında Akademi Ödülleri’nde nostalji bombası SuperBowl LVI devre arası gösterisi Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar ve 50 Cent ile YouTuber’ın yüz ifşası Rüya.

AYRICA BAKINIZ:

Spotify Wrapped, Dinleyen Kişiliğinizi analiz etmek için burada

Bu yıl yeni olan en popüler kısa filmler listesi ve en tepesinde bir dalgıcın videosu yer alıyor. yumurta kırma 45 fit derinlikte. YouTube, TikTok ve diğer kısa biçimli video hizmetlerine bariz bir rakip olarak Mart 2021’de Shorts’u kullanıma sundu; şirket, Shorts’un bu Haziran ayında aylık 1,5 milyar kullanıcısı olduğunu söyledi.

En iyi içerik oluşturucular listesine bir kez daha hakim olan Bay Canavar (namı diğer girişimci Jimmy Donaldson) üç yıl üst üste zirvede yer aldı — Haziran’da 100 milyon aboneyi geçti ve ardından Kasım ayında daha da fazla aboneyle Pewdiepie’nin en çok abone olunan YouTuber olma saltanatını sona erdirdi. YouTube ayrıca çıkış yapan içerik oluşturucular listesini öne çıkardı. NichLmao ” tarafından yönetilen en iyi şarkı listelerinin yanı sıraBruno Hakkında Konuşmuyoruz” itibaren Cazibe‘ın film müziği – bu yıl da TikTok’ta büyük bir favori.

YouTube ayrıca bir sayfası var dünyanın dört bir yanından en çok trend olan videoların yer aldığı bir sayfa da var en çok trend olan reklamlarla 2022’den, ancak bu, yazma zamanında işe yaramadı.

Bu yıl ABD’de en çok trend olan videoların ayrıntılı bir listesi için YouTube’un resmi sitesine göz atın. Blog yazısı.

Teknory