Bu 17 ABD doları tutarındaki eğitim kursuyla ChatGPT’nin nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak öğrenin

Yapay zekaya iki ayağınızla atlama konusunda biraz kararsızsanız ve bunun sizi nasıl olumlu yönde etkileyeceğini tam olarak göremiyorsanız, bu giriş niteliğindeki ChatGPT kursu, yapay zekayı kendi yararınıza kullanmaya başlamanız için ihtiyacınız olan motivasyon kaynağı olabilir. 2 Nisan’a kadar bu sürükleyici ChatGPT eğitimine ömür boyu erişim yalnızca 16,97 ABD dolarıdır (kayıtlı olarak 80 ABD doları). Uluslararası […]

Bu 17 ABD doları tutarındaki eğitim kursuyla ChatGPT’nin nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak öğrenin

Yapay zekaya iki ayağınızla atlama konusunda biraz kararsızsanız ve bunun sizi nasıl olumlu yönde etkileyeceğini tam olarak göremiyorsanız, bu giriş niteliğindeki ChatGPT kursu, yapay zekayı kendi yararınıza kullanmaya başlamanız için ihtiyacınız olan motivasyon kaynağı olabilir. 2 Nisan’a kadar bu sürükleyici ChatGPT eğitimine ömür boyu erişim yalnızca 16,97 ABD dolarıdır (kayıtlı olarak 80 ABD doları).

Uluslararası Açık Akademi tarafından oluşturulan 25 saatlik içeriğe sahip bu kurs, ChatGPT’nin yapabileceği her şeyi basit bir genel bakışla anlamanız için hızlı yoldur. İster içerik oluşturma, basit not alma ve taslak oluşturma, ister eğlence amaçlı olsun, bu kapsamlı kılavuz, kullanıcılara tam ihtiyacınız olan içeriği oluşturmaları için doğru yönlendirmeleri ve teknikleri konusunda rehberlik eder.

Daha küçük yapay zeka projeleri, temel metin yazarlığı gibi daha basit görevlerin üstesinden gelebilirken, bu eğitim, ChatGPT platformunun sağlam doğasını ve basit blog içeriğinden binlerce farklı konu hakkında daha kapsamlı makalelere ve tam raporlara kadar her şeyi oluşturmaya yönelik çok yönlülüğünü araştırıyor.

Kurs, içerik oluşturma ve pazar araştırmasından veri analitiğine, potansiyel müşteri yaratmaya ve ötesine kadar yapay zekanın mevcut becerilerinizi geliştirebileceği yedi alanın ana hatlarını çiziyor.

Bu ChatGPT’ye Giriş kursunu yalnızca 16,97 $ karşılığında, çevrimiçi en iyi fiyata aldığınızda, kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarınızı desteklemek için ChatGPT’yi etkili bir şekilde kullanın. Teklif 2 Nisan Pasifik saatiyle 23:59’da sona erecektir.

ChatGPT’ye Giriş

Macworld’de yalnızca 16,97$

StackSocial fiyatları değişebilir.

Bu 17 ABD doları tutarındaki eğitim kursuyla ChatGPT’nin nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak öğrenin

Teknory