WhatsApp, video görüşmeleri sırasında arkadaşlarınızla müzik paylaşmanıza izin verebilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR WhatsApp, görüntülü görüşme sırasında müzik sesini paylaşma özelliği üzerinde çalışıyor olabilir. Aramadaki tüm katılımcılar, ekranlarını paylaşan kişinin çaldığı tüm sesleri dinleyebilecek. Özellik hem Android hem de iOS için geliştiriliyor. Başkalarıyla gerçek zamanlı olarak müziğin keyfini çıkarmayı tercih edenler için WhatsApp yakında tam size göre bir özellik sunabilir. En son […]

WhatsApp, video görüşmeleri sırasında arkadaşlarınızla müzik paylaşmanıza izin verebilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • WhatsApp, görüntülü görüşme sırasında müzik sesini paylaşma özelliği üzerinde çalışıyor olabilir.
  • Aramadaki tüm katılımcılar, ekranlarını paylaşan kişinin çaldığı tüm sesleri dinleyebilecek.
  • Özellik hem Android hem de iOS için geliştiriliyor.

Başkalarıyla gerçek zamanlı olarak müziğin keyfini çıkarmayı tercih edenler için WhatsApp yakında tam size göre bir özellik sunabilir. En son beta, görüntülü görüşmeler için müzik paylaşım özelliğinin geliştirilmekte olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.

Buna göre WABetaBilgisiWhatsApp, 2.23.26.18 beta sürümünü bugün Google Play Store’da kullanıma sunuyor. En son güncelleme, kullanıcılara ekran paylaşma seçeneğini kullanırken video görüşmesi sırasında müzik sesini paylaşma olanağı veren yeni bir özelliği ortaya koyuyor. Bu özellik ilk olarak iOS için daha önceki bir beta sürümünde geliştirilirken fark edildi, ancak bugünkü beta özelliğin Android’e de gelebileceğini ortaya koyuyor.

Görünüşe göre bu özellik yalnızca müzikle sınırlı değil; ekranını paylaşan kişinin çaldığı ses, görüntülü görüşmedeki diğer katılımcılar tarafından duyulacaktır. Sonuç olarak, görüntülü aramada ekran paylaşımı artık sizin ve arkadaşlarınızın aynı anda yaşayabileceği bir multimedya deneyimine dönüşebilir.

Çıkış, video etkin değilse bu özelliğin çalışmayacağını belirtiyor. Bu, videonun devre dışı olduğu sesli aramalarda veya video görüşmelerinde bu özellikten yararlanamayacağınız anlamına gelir.

Bu özelliğin uygulamanın kararlı sürümüne ne zaman geleceği bilinmese de, WhatsApp yakın zamanda sohbette belirli bir mesajı sabitleme özelliğini tanıttı.

WhatsApp, video görüşmeleri sırasında arkadaşlarınızla müzik paylaşmanıza izin verebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow