Artık bu eSIM deneme sürümüyle Google Fi’yi anında deneyebilirsiniz

TL;DR Google Fi, bir eSIM aracılığıyla hizmetinin yedi günlük deneme sürümünü sunuyor. Bu, fiziksel bir SIM beklemek yerine hızlı bir şekilde kaydolmanıza ve deneme sürümünü kullanmanıza olanak tanır. Google Fi, ön ödemeli kullanıcılar ve sık seyahat edenler için daha iyi ağlardan biridir. MVNO, yedi günlük eSIM tabanlı yeni bir deneme programı sayesinde şimdi teklifini duyurmaya […]

Artık bu eSIM deneme sürümüyle Google Fi’yi anında deneyebilirsiniz

TL;DR

  • Google Fi, bir eSIM aracılığıyla hizmetinin yedi günlük deneme sürümünü sunuyor.
  • Bu, fiziksel bir SIM beklemek yerine hızlı bir şekilde kaydolmanıza ve deneme sürümünü kullanmanıza olanak tanır.

Google Fi, ön ödemeli kullanıcılar ve sık seyahat edenler için daha iyi ağlardan biridir. MVNO, yedi günlük eSIM tabanlı yeni bir deneme programı sayesinde şimdi teklifini duyurmaya çalışıyor.

Google Fi’nin yeni yedi günlük deneme sürümü (h/t: 9to5Google) bir eSIM kullanır ve program süresince size sınırsız arama ve kısa mesaj sağlar. Ayrıca bu süre zarfında 10 GB’a kadar yüksek hızlı veri alıyorsunuz ve bu eşiği aşarsanız azaltılmış hızlarla. Ayrıca ortak erişim noktası desteği, istenmeyen arama engelleme ve Google One VPN erişimi gibi birkaç özellik daha alıyorsunuz.

Her iki durumda da, bu denemenin eSIM tabanlı doğası, fiziksel bir SIM beklemek zorunda olmadığınız için anında avantaj elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, deneme hizmeti ve numaranın yanı sıra mevcut numaranızı ve seçtiğiniz şebekeyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Deneme süresi sona erdiğinde ayda 50 ABD Doları ödeyerek Simply Unlimited planına otomatik olarak kaydolacağınızı belirtmekte fayda var. Dolayısıyla, bu ücretten kaçınmak için otomatik yenilemeyi devre dışı bırakmak veya denemeyi iptal etmek isteyeceksiniz. Hala ilgileniyor musun? Ardından, Google Fi’nin yedi günlük deneme sürümüne kaydolmak için aşağıdaki düğmeye basabilirsiniz.

Artık bu eSIM deneme sürümüyle Google Fi’yi anında deneyebilirsiniz

Teknory