Bu 33 $’lık yapay zeka aracı, iş arayışınızda size yardımcı olabilir

TL;DR: 30 Aralık itibarıyla bu AI Résumé Builder’ı ömür boyu yalnızca 32,97 $ karşılığında edinin; bu %92 indirimlidir. İster belirli bir iş üzerinde gözünüz olsun, ister yeni yılda yeni bir iş için alışveriş yapıyor olun, kaliteli bir özgeçmiş hazırlamak zordur. Zaten başvuru gönderdiyseniz, şirketlerin özgeçmişleri ayıklamak için ATS filtrelerini kullanmalarının ne kadar zor olduğunun kesinlikle […]

Bu 33 $’lık yapay zeka aracı, iş arayışınızda size yardımcı olabilir

TL;DR: 30 Aralık itibarıyla bu AI Résumé Builder’ı ömür boyu yalnızca 32,97 $ karşılığında edinin; bu %92 indirimlidir.


İster belirli bir iş üzerinde gözünüz olsun, ister yeni yılda yeni bir iş için alışveriş yapıyor olun, kaliteli bir özgeçmiş hazırlamak zordur. Zaten başvuru gönderdiyseniz, şirketlerin özgeçmişleri ayıklamak için ATS filtrelerini kullanmalarının ne kadar zor olduğunun kesinlikle farkında olabilirsiniz. Ancak yapay zeka size yardımcı olabilir.

AI Özgeçmiş Oluşturucu ile filtreleri aşan ve görüşmeyi tamamlamanıza yardımcı olan bir özgeçmişi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ayrıca 1 Ocak’a kadar AI Résumé Builder’a ömür boyu abonelik yalnızca 32,97 ABD dolarıdır. Bu 468 dolardan çok düşük bir rakam, ancak kupona ihtiyacınız yok.

İş bulmak için yapay zekayı kullanın

Bu iş bulma aracı, yeni işler için hızla özgeçmiş oluşturmanıza yardımcı olmak için yapay zekayı ve sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzünü kullanır. Bir tema seçtikten sonra bilgilerinizi girebilir veya yapay zekayı kullanarak sizin için metin oluşturabilirsiniz. Ayrıca ilerledikçe belgenizin metnini, düzenini ve görünümünü düzenleyebilirsiniz. Veya tamamen yeni materyaller oluşturmak için yapay zekayı kullanın.

Bu ömür boyu abonelik temel plan içindir, ancak yine de üzerinde çalışabileceğiniz çok şey vardır. Bu, ayda 10 özgeçmiş oluşturmanıza, 50’ye kadar indirmenize ve AI özgeçmiş yazıcısına sınırsız erişim sağlamanıza izin vermeyi içerir. CV’nizde iyileştirme ipuçları almak için yapay zekayı da kullanabilirsiniz.

Özgeçmiş yardımı alın

Bu fiyat çok uzun süre ortalıkta kalmayacak.

Mashable Fırsatları

AI Résumé Builder’a 32,97 $ karşılığında ömür boyu abone olmak için 1 Ocak saat 23:59’a (PT) kadar süreniz var.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow