Apple’ın Vision Pro’sundan Daha Ucuz 5 VR Alternatifi

Hewlett-Packard daha çok yazıcılar ve dizüstü bilgisayarlarla ilişkilendirilebilir, ancak aynı zamanda tescilli bir VR başlığına sahip birkaç bilgisayar üreticisinden biridir: HP Reverb G2. Markası göz önüne alındığında, VR kulaklığının oyundan çok üretkenliğe ve endüstriyel uygulamalara odaklanması açısından Apple Vision Pro’ya benzemesi şaşırtıcı değil. Buna rağmen HP Reverb 2, diğer tüm kulaklıklardan belki de daha etkileyici […]

Apple’ın Vision Pro’sundan Daha Ucuz 5 VR Alternatifi

Hewlett-Packard daha çok yazıcılar ve dizüstü bilgisayarlarla ilişkilendirilebilir, ancak aynı zamanda tescilli bir VR başlığına sahip birkaç bilgisayar üreticisinden biridir: HP Reverb G2. Markası göz önüne alındığında, VR kulaklığının oyundan çok üretkenliğe ve endüstriyel uygulamalara odaklanması açısından Apple Vision Pro’ya benzemesi şaşırtıcı değil. Buna rağmen HP Reverb 2, diğer tüm kulaklıklardan belki de daha etkileyici grafiklere ve bunlara eşlik edecek mükemmel sese sahiptir. Bununla birlikte, kullanıcılar yenileme hızı ve denetleyici izleme sorunları bildirdiğinden, bir değiş tokuş vardır. Yenileme hızı da çoğu rakipten daha az olan 90 Hz ile sınırlıdır.

HP Reverb G2, PlayStation ve Meta gibi oyunlar tarafından sunulan en iyi oyunlardan bazılarına erişemez, ancak hem SteamVR hem de Windows Mixed Reality ile uyumludur. Onu güçlü bir PC’ye bağlamanız gerekecek ve kulaklık, kablosuz Meta Quest 2 ile Quest Pro ve HTC Vive Pro gibi üst düzey setler arasında orta bir yere düşüyor. Bu biraz olduğu anlamına gelir daha uygun maliyetli ancak diğer bağlı VR sistemleri kadar güçlü değil, ancak daha akıcı bir alternatif arıyorsanız pahalı.

Teknory