Bu 50 ABD Doları tutarındaki akıllı DNS ve VPN ile akış dünyasının kilidini açın

TL;DR: Getflix Akıllı DNS VPN’i(Yeni bir sekmede açılır) gizliliğinizi korur ve dünyanın her yerinden film ve TV izlemenizi sağlar ve 7 Nisan’dan itibaren ömür boyu abonelik 49,99 ABD Doları’na satılmaktadır – bu %90 indirimlidir. Akış hizmetlerinizi gözden geçiriyorsanız ve izleyecek ilginç bir şey bulamıyorsanız, aramanızı uluslararası hale getirirseniz daha iyi şanslar elde edebilirsiniz. Hulu’da herhangi […]

Bu 50 ABD Doları tutarındaki akıllı DNS ve VPN ile akış dünyasının kilidini açın

TL;DR: Getflix Akıllı DNS VPN’i(Yeni bir sekmede açılır) gizliliğinizi korur ve dünyanın her yerinden film ve TV izlemenizi sağlar ve 7 Nisan’dan itibaren ömür boyu abonelik 49,99 ABD Doları’na satılmaktadır – bu %90 indirimlidir.


Akış hizmetlerinizi gözden geçiriyorsanız ve izleyecek ilginç bir şey bulamıyorsanız, aramanızı uluslararası hale getirirseniz daha iyi şanslar elde edebilirsiniz. Hulu’da herhangi bir şey yoksa, Fransa, Almanya veya Birleşik Krallık’tan bir akış hizmetiyle belki daha iyi şansınız olur. Getflix Smart DNS ve VPN ile uluslararası akış hizmetlerine erişebilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) dünyanın herhangi bir yerinden ve ömür boyu abonelik yalnızca 49,99 ABD Dolarıdır (kayıtlı olarak 540 ABD Doları).

Dünyanın her yerinden yeni şovlar bulun

Getflix size VPN ve DNS hizmetlerinin bir kombinasyonunu sunar. VPN’in kurulumu hızlıdır ve size bağlı beş cihazda 256 bit şifrelemenin arkasında kilitli özel tarama sağlar. DNS, sınırsız cihaz bağlamanıza izin verir ve dünyanın her yerindeki akış hizmetlerinden içeriğin kilidini açmaya başlayabilirsiniz.

Getflix, ABD Netflix’ini desteklemeyebilir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca başka seçenek vardır. Hulu sunucularına erişmek için ABD’de olmanız gerekmez(Yeni bir sekmede açılır), Funimation, HBO veya Amazon Prime. Veya evde kalın ve BBC Sport’ta kimin oynadığını, Yeni Zelanda’dan ChoiceTV’de neler olduğunu görün veya Birleşik Krallık’tan ITV’ye göz atın. tam listesine göz atın desteklenen kanallar(Yeni bir sekmede açılır) ve tüm dünyada neler olduğunu görün. Bu aynı zamanda tatildeyken en sevdiğiniz programları kaçırmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Getflix’in size tüm bu hizmetler için bir abonelik vermediğini, yalnızca bunlara erişim sağladığını da unutmamak önemlidir.

Tüm dünyadan TV izlemek için uyumlu bir cihaz kurmak yalnızca bir dakikanızı alır. Windows veya Mac bilgisayarınızda, oyun konsolunuzda, Roku’da, Apple TV’de yayın yapın veya sadece telefonunuzda açın. Yurt dışındaysanız ve verilerle yayın yapacaksanız iyi bir eSIM’iniz olduğundan emin olun.

Tatildeyken göz atmanızı ve akışınızı koruyun

En sevdiğiniz programları dünyanın her yerinden izlemeye devam edin.

Sınırlı bir süre için ömür boyu Getflix akıllı DNS ve VPN aboneliği elde edin(Yeni bir sekmede açılır) 49,99 $ (kayıtlı $ 540) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory