En iyi Siber Pazartesi monitör fırsatları: Asus, Alienware, Samsung, LG listemizin başında

İster oyun oynayın ister çalışın, kurulumunuzu tamamlayacak en az bir gerçek bilgisayar monitörünün olması her zaman bir artıdır. Sıkıcı projeler ve video oyunları, küçük bir dizüstü bilgisayar ekranına bakmadığınızda çok daha az yorucu geliyor. Konforun ve genişletilmiş bir görüş alanının üretkenliğiniz için yapabilecekleri gerçekten etkileyici. Perakendeciler, yüksek kaliteli, kavisli oyun seçeneklerinden daha basit, bütçeye uygun […]

İster oyun oynayın ister çalışın, kurulumunuzu tamamlayacak en az bir gerçek bilgisayar monitörünün olması her zaman bir artıdır. Sıkıcı projeler ve video oyunları, küçük bir dizüstü bilgisayar ekranına bakmadığınızda çok daha az yorucu geliyor. Konforun ve genişletilmiş bir görüş alanının üretkenliğiniz için yapabilecekleri gerçekten etkileyici.

Perakendeciler, yüksek kaliteli, kavisli oyun seçeneklerinden daha basit, bütçeye uygun ekranlara kadar değişen monitörlerle 2022’de Kara Cuma ve Siber Pazartesi anlaşmalarını her zamankinden daha erken bırakmaya başladı.

Aşağıda satın alabileceğiniz monitör anlaşmaları için seçtiklerimizi seçtik.

En iyi seçimimiz

neden beğendik

Üç taraflı mikro kenarlı ekrana sahip bu neredeyse çerçevesiz monitör, aynı anda iki pencere için bolca alana sahiptir. Her zaman açık mavi ışık filtresi ve özelleştirilmiş karartma, uzun iş günlerinden birinde göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur. Çalışmak için ideal olsa da, %99 sRGB(3) renk alanı ve hızlı yanıt süresi gibi özellikler, onu gündelik oyunlara geçiş için yeterince güvenilir kılar.

Daha fazla monitör fırsatı

En iyi oyun monitörü fırsatı

neden beğendik

Bu onaylanmış Kara Cuma anlaşması, Asus’un saygın TUF serisinden orta boyutlu bir monitörü 170 $’dan daha düşük bir fiyata güvence altına alıyor – MSRP’de %40’tan fazla indirim. VG279QL1A modeli, 250 Nit maksimum parlaklıkla desteklenen 1920 x 1080 tam HD çözünürlüğe sahiptir. 240 hz yenileme hızı ve 1 ms yanıt süresi (artı Nvidia G-Sync desteği), bütçeyle keskin, düşük gecikmeli oyun deneyimi sağlar.

Daha fazla oyun monitörü fırsatı

Teknory