Bu akıllı WiFi AC denetleyiciyle serinleyin, şimdi sadece 56 ABD doları

TL;DR: Cielo Breez Lite Akıllı WiFi Denetleyicisini alarak enerji faturalarınızı kesin(Yeni bir sekmede açılır) AC’niz için. 79$ yerine sadece 56$’a satılıyor — bu %29’luk bir tasarruf anlamına geliyor. İster tüm kışı beklemiş olun, ister kesinlikle ondan korkuyor olun, daha yüksek sıcaklıklar hemen köşede. Ve birçokları için bu, klimayı çalıştırmak ve daha yüksek elektrik faturaları almak […]

Bu akıllı WiFi AC denetleyiciyle serinleyin, şimdi sadece 56 ABD doları

TL;DR: Cielo Breez Lite Akıllı WiFi Denetleyicisini alarak enerji faturalarınızı kesin(Yeni bir sekmede açılır) AC’niz için. 79$ yerine sadece 56$’a satılıyor — bu %29’luk bir tasarruf anlamına geliyor.


İster tüm kışı beklemiş olun, ister kesinlikle ondan korkuyor olun, daha yüksek sıcaklıklar hemen köşede. Ve birçokları için bu, klimayı çalıştırmak ve daha yüksek elektrik faturaları almak anlamına gelir.

Belirli bir süre belirli bir sıcaklığı tercih eden bir termostat fanatiğiyseniz, Cielo Breez Lite sizin için yapıldı. AC ve Isı Pompaları için bu Akıllı WiFi Denetleyicisi, uygun bir sıcaklık sağlamak için ısı ve havanızı planlarken enerji faturalarınızı yönetilebilir durumda tutmanıza yardımcı olabilir(Yeni bir sekmede açılır) her an Şu anda sınırlı bir süre için normal fiyattan sadece 56 $ – 23 $ indirimle satışta.

Cielo Breez Lite, klimanızı her yerden kontrol edebilmenin keyfini çıkarırken, enerji faturanızda %25’e varan tasarruf sağlarken yaşam alanınızı rahat tutmasına izin verin. Akıllı kontroller, enerji tasarrufunu çocuk oyuncağı haline getirir, çünkü WiFi kanalsız AC’nizi veya ısı pompanızı, ayak işlerini yaparken veya şehir dışındayken bile kontrol etmenizi sağlar.

Bu akıllı WiFi denetleyicisi, uzaktan kumandanızı otomatik olarak algıladığından ve yapılandırması basit olduğundan, kurulumu son derece kolaydır ve yalnızca bir dakika sürer. Kurulduktan sonra Google Assistant, Amazon Alexa veya Siri’yi kullanarak klimanızla konuşabilirsiniz. Dahili sıcaklık ve nem sensörleri(Yeni bir sekmede açılır) evinizin iklimini ideal sıcaklıklarınızla uyumlu olacak şekilde otomatikleştirin. Ayrıca, haftalık programlama, konumlarınıza bağlı olarak coğrafi sınırlama ve klimanızın hava filtresinin seviyesini her yerde bilmenizi sağlayan hava filtresi durumu gibi çok sayıda özellik vardır.

Cielo Breez Lite: Klima ve Isı Pompaları için Akıllı WiFi Denetleyicisi ile paradan tasarruf ederken ideal sıcaklıkların keyfini çıkarın(Yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için yalnızca 56 ABD doları.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory