Bu eşsiz OnePlus telefon fırsatlarında %34’e varan oranda tasarruf edin

Ryan Haines / Android Otoritesi Samsung ve Google gibilerinin sunduklarına rağmen, OnePlus telefonları harika günlük sürücüler oluşturuyor ve bunu bir OnePlus öğrencisi olarak söylüyorum. Serideki en iyi telefonlardan ikisi, bugün %34’e varan tasarruflarla büyük fiyat düşüşlerine maruz kalıyor. Amiral gemisi OnePlus 11’in 16 GB/256 GB modeli $699.99 (100 $ indirim) Amazon satışında, temel varyantın fiyatıyla […]

Ryan Haines / Android Otoritesi

Samsung ve Google gibilerinin sunduklarına rağmen, OnePlus telefonları harika günlük sürücüler oluşturuyor ve bunu bir OnePlus öğrencisi olarak söylüyorum. Serideki en iyi telefonlardan ikisi, bugün %34’e varan tasarruflarla büyük fiyat düşüşlerine maruz kalıyor.

Amiral gemisi OnePlus 11’in 16 GB/256 GB modeli $699.99 (100 $ indirim) Amazon satışında, temel varyantın fiyatıyla eşleşir. Promosyon lansman döneminden bu yana bu etkili depolama yükseltmesini ilk kez alıyorsunuz.

Bütçeniz daha mütevazıysa, şu anda sunulan OnePlus 10T’de daha da büyük bir indirim var. sadece 429,99$ (220 $ indirim). Bu, güçlü cihazda şimdiye kadar izlediğimiz en iyi fiyat, önceki düşük seviyeyi 70 $ geride bıraktı.

OnePlus 11 ve OnePlus 10T karşılaştırmamız, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemenize yardımcı olabilir. OnePlus 11, üretici serisinin başrol oyuncusu ve her kategoride rakip markaların en üst düzey seçenekleriyle eşleşmese de, mükemmel performans, güzel bir tasarım, sorunsuz bir kullanıcı arayüzü ve saygın bir kamera dizisi. OnePlus 10T, gösterişli muadilinin bazı çan ve ıslıklarından arındırılmış, ancak yine de kaslı performans ve akıllara durgunluk veren hızlı şarj ile övünen daha uygun fiyatlı bir sürümdür.

Bu OnePlus telefon anlaşmalarının beş gün içinde mi yoksa beş dakika içinde mi biteceğini size söyleyemedik; Amazon’un kolay gel-kolay git anlaşma yaklaşımı budur. Yapabiliyorken tekliflere göz atmak için yukarıdaki widget’ları kullanın.

Bu eşsiz OnePlus telefon fırsatlarında %34’e varan oranda tasarruf edin

Teknory