Bu fırsatla yalnızca 99,99 ABD dolarına yeni bir iPad Air kazanın

TL;DR: 22 Ocak itibarıyla yenilenmiş bir iPad Air (16 GB, WiFi) alabilirsiniz.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 150 $ yerine 99,99 $ – bu% 33 indirim. Söylentilere göre Apple herhangi bir büyük donanım revizyonu yapmayacak(Yeni bir pencerede açılır) 2023’te iPad’lerinde. Yeni bir model listesi muhtemelen piyasaya sürülecek, ancak hayranlar gelecek yıla kadar para harcamaya […]

Bu fırsatla yalnızca 99,99 ABD dolarına yeni bir iPad Air kazanın

TL;DR: 22 Ocak itibarıyla yenilenmiş bir iPad Air (16 GB, WiFi) alabilirsiniz.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 150 $ yerine 99,99 $ – bu% 33 indirim.


Söylentilere göre Apple herhangi bir büyük donanım revizyonu yapmayacak(Yeni bir pencerede açılır) 2023’te iPad’lerinde. Yeni bir model listesi muhtemelen piyasaya sürülecek, ancak hayranlar gelecek yıla kadar para harcamaya değer, oyunun kurallarını değiştiren herhangi bir gelişme görecekler.

Yeni bir gadget almak için can atıyorsanız, yenilenmiş bir tablete yatırım yapmak isteyebilirsiniz.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır). Hiç şüpheniz olmasın, yenilenmiş satın almak, birkaç kullanımdan sonra bozulacak bir ürün aldığınız anlamına gelmez. Teknik olarak hala yeni gibi çalışmak üzere incelenmiş kaliteli bir cihaz. artı sen e-atıklardan kaçmak(Yeni bir pencerede açılır) aynı zamanda, burada neredeyse hiç eksi yok. Yalnızca 99,99 ABD Doları karşılığında, sınırlı bir süre için yeni gibi bir iPad Air kazanabilirsiniz.

Bu 2013 iPad Air(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) çıkışından bu yana on yıl geçmiş olabilir ama yine de oldukça güçlü. Yerleşik bir A7 çip ile, pil tasarrufu sağlarken ve ayrıntılı görsel içerik için kristal netliğinde grafikler sunarken, çoklu görevleri barındıracak kadar verimlidir.

Apple’ın iPad ailesinin giriş seviyesi modeli olmasına rağmen, yüksek performanslı 9,7 inç Retina ekran, çift hoparlör ve en sevdiğiniz uygulamaları ve medyayı indirmek için 16 GB depolama kapasitesi ve önyükleme yapmak için bol miktarda kalan alan ile donatılmıştır. diğer dosyalar. Ayrıca, güçlü ve dinamik uygulamaların keyfini çıkarmanızı sağlayan 64 bit mimariye sahiptir.

Dahası, bu iPad Air yalnızca 7,5 mm inceliği ve yalnızca bir pound ağırlığıyla hemen hemen her yere taşınmayı kolaylaştırır.

Güçlü ve neredeyse ağırlıksız bir cihaz istiyorsanız, bu fırsat karşı konulamaz bir değer sunar. Bu yenilenmiş 16GB iPad Air(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) genellikle 150 $’dan satılır, ancak sınırlı bir süre için, %33 indirimle yalnızca 99,99 $’a satıştan alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory