Lansmandan önce eBay’de birkaç Pixel 7a birimi görüldü

TL;DR Bir dizi Pixel 7a telefonu eBay’de sona erdi. Dairelerin bir kısmı satıldı, bir kısmı ise halen satışta. Pixel 7a’nın önümüzdeki hafta piyasaya çıkması bekleniyor. Google I/O’ya adım adım yaklaştıkça, Pixel 7a’nın piyasaya sürülmesiyle ilgili beklentiler artmaya devam ediyor. Birçoğu sabırla resmi lansmanı beklerken, bazıları öne atlıyor ve eBay’den birim satın alıyor. İlk fark edilen […]

Lansmandan önce eBay’de birkaç Pixel 7a birimi görüldü

TL;DR

  • Bir dizi Pixel 7a telefonu eBay’de sona erdi.
  • Dairelerin bir kısmı satıldı, bir kısmı ise halen satışta.
  • Pixel 7a’nın önümüzdeki hafta piyasaya çıkması bekleniyor.

Google I/O’ya adım adım yaklaştıkça, Pixel 7a’nın piyasaya sürülmesiyle ilgili beklentiler artmaya devam ediyor. Birçoğu sabırla resmi lansmanı beklerken, bazıları öne atlıyor ve eBay’den birim satın alıyor.

İlk fark edilen Eğer-sen-arıyor-amy Reddit’te, eBay’deki bazı satıcıların Pixel 7a’yı biraz erken ele geçirdiği görülüyor. Ve sürpriz sürpriz, telefonu paralarını yollarına atmak isteyen herkese satıyorlar.

Listeler, telefonun çift SIM desteği, Tensor G2 çipi, 5G ve Bluetooth bağlantısı ve daha fazlası gibi özelliklerini ortaya koyuyor. Ancak bu noktada, önceki sızıntılar sayesinde tüm bu bilgileri zaten biliyoruz.

Piyasaya sürülmeden önce eBay’de ara sıra telefon görmek alışılmadık bir durum olmasa da, bu durum biraz farklı. Satışa sunulan çok sayıda Pixel 7 biraz şok edici.

İlk başta, web sitesinde fiyatları 449 $ ile 550 $ arasında değişen birkaç liste vardı. Referans olarak, Pixel 7a’nın resmi fiyatının 499 $ olması bekleniyor. Ama son kontrolümüzde, bu sayı dörde indi, en ucuz seçenek en ucuzuydu. beyaz 128GB modeli.

Kendiniz için bir tane almak için eBay’e gitmek cazip gelse de, yapmamanızı öneririz. Satıcı yasal olsa bile, Google’ın bu telefonları uzaktan devre dışı bırakma olasılığı vardır. Bu, esasen telefonu sadece süslü bir tuğlaya çevirirdi. Bahsetmiyorum bile, lansmana sadece birkaç gün kaldı.

Lansmandan önce eBay’de birkaç Pixel 7a birimi görüldü

Teknory