Bu Google Pixel Watch anlaşması fiyatı yalnızca 279,99 dolara düşürüyor

İnanılmaz fiyat, etkileyici Google akıllı saatin dört renk grubunun tamamında mevcuttur. Aynı fiyat indirimi cihazın LTE versiyonunda da mevcut olup fiyatı 319,99$ (80$ indirim). Google’ın ilk amiral gemisi akıllı saati olan Pixel Watch, Wear OS ve Fitbit özelliklerinin en iyilerini bir araya getiriyor. Giyilebilir cihazın tasarımı kubbeli bir yüze ve yansıtıcı yüzeye sahip şık, minimalist […]

Bu Google Pixel Watch anlaşması fiyatı yalnızca 279,99 dolara düşürüyor

İnanılmaz fiyat, etkileyici Google akıllı saatin dört renk grubunun tamamında mevcuttur. Aynı fiyat indirimi cihazın LTE versiyonunda da mevcut olup fiyatı 319,99$ (80$ indirim).

Google’ın ilk amiral gemisi akıllı saati olan Pixel Watch, Wear OS ve Fitbit özelliklerinin en iyilerini bir araya getiriyor. Giyilebilir cihazın tasarımı kubbeli bir yüze ve yansıtıcı yüzeye sahip şık, minimalist bir tasarım sunuyor. Samsung Exynos çip üzerinde çalışır ve Google Haritalar, Gmail ve Google Asistan gibi standart Google hizmetlerinin sorunsuz çalışmasına yardımcı olan Cortex M33 ortak işlemci ve 2 GB RAM ile daha da güçlendirilir. Ayrıca Google Cüzdan aracılığıyla NFC ödemelerini de destekliyor ve Google Home uygulaması aracılığıyla akıllı ev kontrolü sunuyor. Bunun gibi herhangi bir donanım serisinin ilk yinelemesi doğal olarak iyileştirmeye yer bırakıyor, ancak bu fiyata Pixel Watch dikkate alınmaya değer.

Bu Google Pixel Watch anlaşması fiyatı yalnızca 279,99 dolara düşürüyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow