İşte OnePlus Fold’un ne zaman ve nerede başlayabileceği

Eric Zeman / Android Otoritesi TL;DR Bir sızıntı, OnePlus Fold’un Ağustos ayının ilk yarısında piyasaya sürüleceğini iddia etti. Ayrıca katlanabilirin Hindistan ve ABD gibi ülkelerde satışa sunulacağına inanılıyor. OnePlus’ın, şirketin katlanabilir alana ilk girişini işaret ederek, bu yılın sonlarında OnePlus Fold adlı bir ürünü piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni bir sızıntı şimdi bize bir lansman penceresi […]

İşte OnePlus Fold’un ne zaman ve nerede başlayabileceği

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sızıntı, OnePlus Fold’un Ağustos ayının ilk yarısında piyasaya sürüleceğini iddia etti.
  • Ayrıca katlanabilirin Hindistan ve ABD gibi ülkelerde satışa sunulacağına inanılıyor.

OnePlus’ın, şirketin katlanabilir alana ilk girişini işaret ederek, bu yılın sonlarında OnePlus Fold adlı bir ürünü piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni bir sızıntı şimdi bize bir lansman penceresi ve pazarlar verdi.

Fiyatbaba ve ihbarcı Yogesh Brar, OnePlus Fold’un Ağustos ayının ilk yarısında New York’ta piyasaya sürüleceğini bildirdi.

Brar ayrıca yeni katlanabilir cihazın Hindistan ve ABD de dahil olmak üzere küresel bir piyasaya sürüleceğini bildirdi. Xiaomi, vivo ve OPPO gibi büyük katlanabilir ürünlerini küresel pazarlarda piyasaya sürmediğinden, diğer birçok Çinli markadan bu hoş bir değişiklik.

OnePlus Fold’a ne kadar harcarsınız?

28 oy

Sızıntı daha önce, yaklaşan OPPO Find N3 ile aynı olacağını iddia ederek, sözde OnePlus Fold özelliklerini ortaya çıkardı. Daha spesifik olarak, bir Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, sekiz inç katlanır ekran, 6,5 inç akıllı telefon ekranı ve 80W şarj hızına sahip 4.800mAh pil ile donatılabilir.

Her iki durumda da katlanabilir OnePlus, Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5’ten sonra gelecek. Samsung, yeni cihazları için “Temmuz sonu” bir lansman penceresini onayladı. Katlanabilir, Pixel Fold’dan sonra ABD’ye de ulaşacak, bu nedenle lansman gününde kesinlikle sert bir rekabet yaşayacak.

İşte OnePlus Fold’un ne zaman ve nerede başlayabileceği

Teknory