Bu hafta sonu en iyi antivirüs yazılımı fırsatları

GÜNCELLEME: 8 Nisan 2023, 05:00 EDT Bu liste, internetteki en son ve en iyi antivirüs yazılımı fırsatlarıyla güncellendi. İşte hızlı bir bakış: Bu haftanın en iyi antivirüs fırsatları Harika bir antivirüs yazılımına sahip olmak paket, kendinizi çevrimiçi tehditlerden korumak için gerekli bir yatırımdır. Virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, fidye yazılımları ve kimlik avı, internette gezinirken, olabildiğince […]

Bu hafta sonu en iyi antivirüs yazılımı fırsatları

GÜNCELLEME: 8 Nisan 2023, 05:00 EDT Bu liste, internetteki en son ve en iyi antivirüs yazılımı fırsatlarıyla güncellendi. İşte hızlı bir bakış:

Bu haftanın en iyi antivirüs fırsatları
Harika bir antivirüs yazılımına sahip olmak paket, kendinizi çevrimiçi tehditlerden korumak için gerekli bir yatırımdır. Virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, fidye yazılımları ve kimlik avı, internette gezinirken, olabildiğince dikkatli olduğunuzu düşünseniz bile potansiyel tehlikelerdir. Her gün yeni tehditler ortaya çıkıyor, bu nedenle tavsiyemize uyun: Bilgisayarınızı en kısa sürede virüsten koruma yazılımı ile kurun. İşte bu hafta bulduğumuz en iyi antivirüs yazılımı fırsatları.

AYRICA BAKINIZ:

Mac’iniz *virüsten koruma yazılımına* ihtiyaç duyar. İşte en iyi bahisleriniz.

Mac’ler için en iyi antivirüs anlaşması

neden beğendik

Norton Antivirus Plus, çok yönlü bir antivirüs yazılım paketinden ihtiyacınız olan tüm temel özellikleri sağlar ve yalnızca 19,99 ABD Doları ile süper uygun fiyatlıdır. Bununla birlikte, tam kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı ve bilgisayar korsanlığına karşı koruma, 2 GB bulut yedekleme ve bir parola yöneticisi elde edeceksiniz. VPN’ler, kimlik hırsızlığı koruması ve daha fazlasını içeren başka Norton paketleri de vardır, ancak bu, genellikle olduğu gibi birinci sınıf bir güvenlik paketi gerektirmeyen Mac’ler için harika bir seçenektir.

PC’ler için en iyi antivirüs anlaşması

neden beğendik

Bitdefender’ın bir yıllık Antivirus Plus planı sizi yalnızca gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılımlardan, fidye yazılımlarından, casus yazılımlardan ve reklam yazılımlardan korumakla kalmaz, aynı zamanda daha güvenli internette gezinme ve alışveriş yaparken kimlik avı ve çevrimiçi dolandırıcılığa karşı koruma için güvenli bir VPN kurar. . Bir yıllık abonelik için yalnızca 14,99 ABD doları, bu bir tür hırsızlıktır.

Daha fazla virüsten koruma yazılımı fırsatı:

Teknory