Bu ‘Harry Potter’ teorisyeni, serinin en derin gizemlerinden birini çözüyor

beşinci taksit Harry Potter, Zümrüdüanka Nişanı, en güzel gezilerden biridir JK Rowling’in en çok satan dizi. film, Harry’nin Voldemort’a karşı birincil çatışmasına hızla kayması ve Voldemort’un tehdidini büyülü dünyaya taşımasıyla tanınır. Yeni karakterler, daha fazla sihir ve çok daha büyüleyici asa düellolarıyla, Zümrüdüanka Nişanı franchise’ı yeni macera zirvelerine taşıdı. Ne yazık ki, bu film de […]

Bu ‘Harry Potter’ teorisyeni, serinin en derin gizemlerinden birini çözüyor

beşinci taksit Harry Potter, Zümrüdüanka Nişanı, en güzel gezilerden biridir JK Rowling’in en çok satan dizi. film, Harry’nin Voldemort’a karşı birincil çatışmasına hızla kayması ve Voldemort’un tehdidini büyülü dünyaya taşımasıyla tanınır. Yeni karakterler, daha fazla sihir ve çok daha büyüleyici asa düellolarıyla, Zümrüdüanka Nişanı franchise’ı yeni macera zirvelerine taşıdı.

Ne yazık ki, bu film de gizemli bir olay örgüsünden muzdarip. Filmde, Harry Hogwarts’a geldiğinde arkadaşlarıyla tanışır. Luna Lovegood. Garip davranan kız, Harry gibi Thestrallerin vagonlarını sürdüğünü görebilen çekici ve zeki bir kızdır. O ana kadar, Harry bu yaratıklardan habersizdi. Daha sonra Harry, Luna ile özel olarak yüzleştiğinde, ona yalnızca ölüme tanık olan birinin Thestrals’ı görebileceğini söyler. Luna, Thestrals’ı ona görünür kılan annesinin vefatını gördü. Filmde Harry’nin geçen yıl Cedric’in öldürülmesine tanık olduğu için onları görebileceği ima ediliyor.

Teknory