Açlık Oyunları Prequel Yönetmeni Coriolanus Snow’un Donald Sutherland Versiyonundan Ne Kadar Farklı Olduğunu Açıklıyor

Özet Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Coriolanus Snow’un farklı bir yanını gösteriyor ve onu kendi kaderini ilerletmeye çalışan mücadeleci bir genç adam olarak tasvir ediyor. İzleyiciler, Snow’un pozitif ve umutlu bir karakterden, orijinal filmlerde görülen sosyopat bir lidere dönüşümüne tanık olacak. Ön bölüm sadece Snow’un karakter evrimini araştırmakla kalmıyor, aynı zamanda savaş sonrası […]

Açlık Oyunları Prequel Yönetmeni Coriolanus Snow’un Donald Sutherland Versiyonundan Ne Kadar Farklı Olduğunu Açıklıyor

Özet

  • Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Coriolanus Snow’un farklı bir yanını gösteriyor ve onu kendi kaderini ilerletmeye çalışan mücadeleci bir genç adam olarak tasvir ediyor.
  • İzleyiciler, Snow’un pozitif ve umutlu bir karakterden, orijinal filmlerde görülen sosyopat bir lidere dönüşümüne tanık olacak.
  • Ön bölüm sadece Snow’un karakter evrimini araştırmakla kalmıyor, aynı zamanda savaş sonrası Capitol’ün farklı bir tasvirini ve Açlık Oyunları’nın daha acımasız bir versiyonunu da sunuyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı yönetmen Francis Lawrence, ön bölümdeki Coriolanus Snow’un orijinal filmlerde Donald Sutherland’ın canlandırdığı versiyondan ne kadar farklı olduğunu açıkladı. Orijinallerdeki olaylardan 64 yıl öncesini konu alan, Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Rachel Zegler’in canlandırdığı 12. Bölge’den gelen meydan okuyan bir haraç için akıl hocası olarak atanan genç bir Snow’u (Tom Blyth) tasvir edecek. Sonunda olacağı zalim liderden çok uzak olan Blyth’s Snow, yeni göreviyle kendi servetini artırma şansını gören, başarısız bir Capitol binasının mücadele eden varisidir.

İle konuşmak Toplam filmLawrence, Snow’un izleyici versiyonunun nasıl buluşacağını açıkladı Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı henüz Katniss Everdeen tarafından iktidardan indirilen sosyopatik versiyon haline gelmedi. Ön bölümün başlamasını öneriyorum “Snow ile çok farklı bir yerde”, filmin eğlencesinin bir kısmının onu izleyen izleyicilerde yattığını itiraf etti”kötüleşmek.” Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

Snow ile çok farklı bir yerden başlıyoruz. Mücadele eden ve servetini kaybeden bir ailenin parçası olan genç bir adam görüyoruz. Hâlâ parası varmış, hâlâ statüsü varmış gibi davranıyor. Ayrıca hayal edebileceğinizden çok daha olumlu bir yerden başlıyor. Hikayenin eğlenceli taraflarından biri de onun kötü durumda olduğunu görmeniz.


Açlık Oyunları Ön Bölümünden Neden Farklı Olan Tek Şey Kar Olmayacak?

Ateşi Yakalamak'tan Katniss'in ve Açlık Oyunları Şarkıcı Kuşları ve Yılanlar'dan Lucy'nin özel görüntüsü

Kötü adamların çoğu zaman en ilginç karakterleri yarattığı, film yapımcıları ve izleyiciler arasında yaygın bir inanıştır. Jennifer Lawrence’ın Katniss’i veya onun Zegler’in canlandırdığı prequel benzeri gibi genç kahramanların karşılaştığı zorlu yolculuklar çoğu zaman bir filmin anlatısının büyük kısmını oluştursa da, izleyiciler sinemanın en unutulmaz kötü adamlarından bazılarını kendi başlarına getiren şeyin ne olduğunu görmekten hâlâ büyük keyif alıyor. karanlık kaderler.

yine de Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Coriolanus Snow’a tam da bu tür bir arka plan hikayesi sağlayacak olsa da, karakterinin kendi gelişimi, ön filmi orijinal filmlerden ayıran tek şey olmayacak. Savaş sonrası bir Capitol’de, kontrol ettiği Bölgeler üzerindeki nüfuzunu geri kazanmaya çalışan dünya, Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı izleyicilerin zaten aşina olduğu daha rafine ve gösterişli distopik gelecekten çok uzak.

Benzer şekilde, Açlık Oyunları’nın kendisi de daha sonra yoğun bir şekilde üretilen halka açık bir gösteriden ziyade, daha acımasız bir gladyatör egzersizi olarak kabul ediliyor. yine de Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı İzleyicilere, Katniss öncesi Panem’e ve onun ilham verdiği isyana çok farklı bir bakış sunacak, aynı zamanda hem zalim rejime hem de onun devrilmesine yardım ettiği kötü lidere dair daha derin içgörüler sunmaya hizmet edecek.

Kaynak: Toplam film

Anahtar Yayın Tarihi

  • Açlık Oyunları Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Posteri
    Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı

Teknory