Bu iPad Air yenilemesinin fiyatı yalnızca 149,99 ABD dolarıdır

TL;DR: 20 Ocak itibarıyla, 2013’ten kalma yenilenmiş bir iPad Air’i (WiFi, 16 GB) 499 dolar yerine yalnızca 149,99 dolara satın alabilirsiniz; bu %69 tasarruf demektir. Yepyeni cihazların cilasına sahip olmayabilirler, ancak yenilenmiş teknolojiler arasında yine de bazı değerli şeyler bulabilirsiniz. Ayrıca, hala harika çalışan bir gadget için süper indirimli fiyat avantajı da var. Yalnızca küçük […]

Bu iPad Air yenilemesinin fiyatı yalnızca 149,99 ABD dolarıdır

TL;DR: 20 Ocak itibarıyla, 2013’ten kalma yenilenmiş bir iPad Air’i (WiFi, 16 GB) 499 dolar yerine yalnızca 149,99 dolara satın alabilirsiniz; bu %69 tasarruf demektir.


Yepyeni cihazların cilasına sahip olmayabilirler, ancak yenilenmiş teknolojiler arasında yine de bazı değerli şeyler bulabilirsiniz. Ayrıca, hala harika çalışan bir gadget için süper indirimli fiyat avantajı da var.

Yalnızca küçük estetik kullanım belirtilerine sahip olan bu yenilenmiş iPad Air’de kapılacak olan şey bu, ancak fiyatı büyük bir farkla düşmüş olmasına rağmen hala harika çalışıyor. 499 $ ödemek yerine, bu hafif, kaliteli, yenilenmiş tableti 149,99 $ karşılığında alabilirsiniz.

Yenilendi ve kullanıma hazır

Yenilenmiş olmak, düşük kalite anlamına gelmez ve bu restore edilmiş iPad buna harika bir örnektir. Eğimde ve kasada hafif çizikler veya çizikler olabilir, ancak yine de güzel bir 9,7 inç Retina ekrana ve tam şarjla 10 saate kadar dayanabilen bir pile sahiptir.

Çarpıcı fotoğraflar çekmenizi sağlayan Beş Element Lens, Hibrit IR filtresi, video sabitleme, yüz algılama ve HDR özellikleriyle donatılmış 5 MP iSight kamerayla fotoğraf çekin. Veya çevrimiçi bir sınıfa veya sanal toplantıya katılmak için FaceTime kamerasını kullanın. Bu tablet Apple A7 işlemci tarafından desteklenmektedir ve 16 GB dahili depolamanın yanı sıra 1 GB RAM’e sahiptir.

Bağlantı açısından Bluetooth 4.0, kulaklık ve hoparlör gibi çevre birimlerini kapsarken, Lightning bağlantı noktası güç ve veri aktarımını kapsar. Bunun daha eski bir iPad (2013) olması nedeniyle iOS’un en son sürümüne güncellenemeyeceğini ve bunun bazı uygulamaları etkileyebileceğini unutmayın.

Yenilenmiş bir iPad Air’de tasarruf edin

Yenilenmiş teknoloji, hala sunabileceği çok şey olan düşük maliyetli bir cihazı almanın kolay bir yolu olabilir.

Mashable Fırsatları

Sınırlı bir süre için bu yenilenmiş iPad Air’i 149,99 dolara indirimdeyken alın.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow