Call of Duty: Warzone yakında Nicki Minaj, Snoop Dog veya bir kedi olarak oynamanıza izin verecek

Call of Duty’ye dört yeni operatör geliyor ve seçim kesinlikle sizi şaşırtacak. Nicki Minaj, 21 Savage ve Snoop Dog, operatöre katılan ilk üç operatör oldu. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi Ve Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 liste. Yeni ücretsiz içerik düşüşü, Sezon 5’in 2 Ağustos’ta yayınlanmasının ardından 7 ve 16 Ağustos tarihleri ​​arasında sunulacak. “İlk üç […]

Call of Duty: Warzone yakında Nicki Minaj, Snoop Dog veya bir kedi olarak oynamanıza izin verecek

Call of Duty’ye dört yeni operatör geliyor ve seçim kesinlikle sizi şaşırtacak.

Nicki Minaj, 21 Savage ve Snoop Dog, operatöre katılan ilk üç operatör oldu. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi Ve Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 liste. Yeni ücretsiz içerik düşüşü, Sezon 5’in 2 Ağustos’ta yayınlanmasının ardından 7 ve 16 Ağustos tarihleri ​​arasında sunulacak.

“İlk üç gün, 80’ler (Vakıf), 90’lar (Golden Era) veya 2000’ler (Y2K’den Sonra Yaşam)’dan bir Savaş Parçası verecek”, bir Call of Duty Blog yazısı söz konusu. “Giriş yaptığınız dördüncü gün, herhangi bir çevrimiçi modda kullanılabilecek özel bir Silah Planı alacaksınız.”

Daha fazla gör

Snoop Dog’u daha önce bir kez görmüş olsak da, 2014’te Nicki Minaj “5. Sezonda Call of Duty olacak” diye tarih yazıyor.‘S Kendi adını taşıyan ilk kadın Operatör.” Reloaded tekliflerinin bir parçası olarak sezon ortasında düşen 21 Savage da var. Ne yazık ki, mevcut haliyle, gelecek sezon aramıza katılacak üçüncü operatör hakkında tüm bildiğimiz bu.

Bu geçiş, bazıları tarafından sol alanın dışında olarak görülebilse de, garip bir şekilde, son zamanlarda Call of Duty’de gördüğümüz en tuhaf şey değil. 12 Temmuz’da Sgt’yi başlatan 4. Sezon Reloaded’ın bir parçası olarak. Psppsps karışıma katılıyor.

2.400 COD puanı karşılığında Whisker Tango size iki yeni operatör verir, Çavuş. Pspps ve Çavuş. Gazlı. Bu paket ayrıca iki yeni silah taslağı içerir: orta menzilli oyunlar için kullanılan “Cat Scratch” Saldırı Tüfeği ve yakın dövüşler için “Pouncer” SMG. Ayrıca yeni bir araç kaplaması, bir kılçık silah tılsımı, bir vinil, beş çıkartma ve bir amblem var.

Ne yazık ki pek çok hayran, bu yeni operatörleri Nicki ve Snoop’taki kadar coşkuyla karşılamadı. Reddit kullanıcısı ArcadiousXvX, “COD’nin bu hale geldiğine inanamıyorum” yorumunu yaptı. Call of Duty’nin nakit kapmak yerine gerçekçiliğe öncelik verdiği günleri anımsatan daha pek çok şeyle.

Whisker Tango grubu, Warzone söz konusu olduğunda size ekstra bir hayat verebilir, ancak yine de bunlara göz atmalısınız. en iyi ipuçları oyuna dalmadan önce.

Teknory