Assassin’s Creed Mirage’ın tamamlanması sadece 25-30 saat sürecek

Bakış açınıza bağlı olarak, iyi ya da kötü haberlerimiz var: Assassin’s Creed Mirage tamamlanması yaklaşık 20 saat sürecektir. Bazıları için bu memnuniyetle karşılanacak bir haber olacak ve insanların bir Assassin’s Creed sona ulaşmak için aylarca boş zamanlarını ayırmaları gerekmeyeceğini bilerek maceraya atılırlar. Ancak bu diğerleri için hayal kırıklığı yaratacaktır. Assassin’s Creed oyunlar geleneksel olarak paralarının […]

Assassin’s Creed Mirage’ın tamamlanması sadece 25-30 saat sürecek

Bakış açınıza bağlı olarak, iyi ya da kötü haberlerimiz var: Assassin’s Creed Mirage tamamlanması yaklaşık 20 saat sürecektir.

Bazıları için bu memnuniyetle karşılanacak bir haber olacak ve insanların bir Assassin’s Creed sona ulaşmak için aylarca boş zamanlarını ayırmaları gerekmeyeceğini bilerek maceraya atılırlar.

Ancak bu diğerleri için hayal kırıklığı yaratacaktır. Assassin’s Creed oyunlar geleneksel olarak paralarının karşılığını fazlasıyla verir ve yüzlerce saatlik eğlence sağlar.

Bununla birlikte, konuşan baş yapımcı Fabian Salomon’a göre YouTuber Julien Chièze Bu haftanın başlarında, yaklaşan Assassin’s Creed macera, oyuncular acele ederse 20 saatte, zaman ayırıp her görevi tamamlayan oyuncular için yaklaşık 30 saatte tamamlanabilir.

“Ubisoft’ta dahili olarak çok sayıda oyun testi yaptığımız göz önüne alındığında, bu bizim sürecimizin bir parçası, gerçekten oyunculara mümkün olduğunca yaklaşmak istiyoruz, bu nedenle aldığımız en son oynama sürelerinin ortalama 20- civarında olduğunu söyleyeceğiz. 23 saat,” dedi Salomon, tercüme ettiği şekliyle PCGN.

“Bu, tamamlayıcılar için 25-30 saate kadar çıkabilir ve oyunu aceleye getireceklerin 20 saat civarında olacağını söyleyebiliriz.”

Gibi önceki taksitler göz önüne alındığında Assassin’s Creed Valhalla Ve Odysseia ana kampanyayı tamamlamak yaklaşık 60 saat sürer – ve tüm yan görevleri ve ekstra koleksiyonları da tamamlamayı taahhüt ederseniz, bunun iki katına çıkması anlamına gelir serap öncekilerin uzunluğunun yaklaşık beşte biri kadar olacak.

Assassin’s Creed Mirage sonunda diziyi köklerine geri gönderiyor İlk Assassin’s Creed oyunundan fırlamış gibi görünen klasik geçişler ve pozlar.

ICYMI, söylentilere göre Ubisoft yeniden başlatılıyor Assassin Creed 4 siyah bayrak. Son raporlara göre, Ubisoft’un 2013 deniz gecekondu parçalayıcısının yeniden yapımı “hala ilk aşamalarında” ancak bildirildiğine göre Ubisoft Singapur merkezli ekibi içeriyor.

Doğruysa, bu ilginç bir karar, çünkü Ubisoft ayrıca tamamen yeni bir gösterişli franchise’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kafatası ve kemikler. Evet. Siyah bayrak yeniden başlat.

En iyisi Assassin’s Creed Oyunlar genellikle her şeyi sunar: Destekleyemeyeceğiniz bir kahraman, tonlarca entrika, dünyanın keşfedilecek güzel bir parçası ve kapmak için en iyi gizlilik ve RPG savaşlarından bazıları. İşte bizim seçtiklerimiz en iyi Assassin’s Creed oyunlar: sıralanan her seri girişi. favorin nerede Assassin’s Creed hikaye sıralaması?

Teknory