ABD’de Oura Yüzüğünü almak artık çok daha kolay

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi TL;DR Oura Ring artık seçili Target mağazalarından ve Target’ın web sitesinden satın alınabilir. Müşteriler, mağazadaki bedenleri deneyerek veya internetten beden kiti sipariş ederek mükemmel uyumlarını bulabilirler. Oura yakın zamanda ürünlerini Amazon’da satışa sunarak çevrimiçi varlığını genişletti. Akıllı yüzük pazarının en popüler isimlerinden biri olan Oura, ana akım perakendeciliğe yönelik stratejik […]

ABD’de Oura Yüzüğünü almak artık çok daha kolay

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

TL;DR

  • Oura Ring artık seçili Target mağazalarından ve Target’ın web sitesinden satın alınabilir.
  • Müşteriler, mağazadaki bedenleri deneyerek veya internetten beden kiti sipariş ederek mükemmel uyumlarını bulabilirler.
  • Oura yakın zamanda ürünlerini Amazon’da satışa sunarak çevrimiçi varlığını genişletti.

Akıllı yüzük pazarının en popüler isimlerinden biri olan Oura, ana akım perakendeciliğe yönelik stratejik atılımını yeni duyuruldu Target ile ortaklık. ABD genelindeki Select Target konumları artık popüler sağlık izleme giyilebilir cihazını taşıyacak ve bu cihaz şu adreste de mevcut: Target’ın web sitesi.

Bu hamle, Oura’nın yakın zamanda Amazon’a yönelik kullanılabilirlik genişletmesinin hemen ardından geldi. Daha önce Oura’nın ürünleri yalnızca kendi web sitesi ve Best Buy aracılığıyla satışa sunuluyordu.

Şirket, akıllı yüzüğün, bileğe takılan geleneksel fitness takipçilerine ve akıllı saatlere güvenilir bir alternatif olarak oluşturulmasında çok önemli bir rol oynadı. Oura’nın en yeni akıllı yüzüğü Oura Ring Gen 3, Target’ın web sitesinde halihazırda 299 dolardan başlayan fiyatlarla mevcut.

Target mağazaları Oura yüzükleri için gelişmiş bir mağaza içi alışveriş deneyimi sunacak. Mağazadaki müşteriler, satın alma işlemine başlamadan önce ideal uyumlarını ölçmek için maket üniteleri deneyebilecek. Bedenini evde almayı tercih edenler için, beden kitleri (9,99 $ fiyatla) Target.com’dan sipariş edilebilir ve alışveriş yapanlara, Oura Ring’in kendisi de dahil olmak üzere gelecekteki herhangi bir Target satın alma işleminde kullanılabilecek 10 $ değerinde bir hediye kartı verilecektir.

Akıllı yüzükler bir süredir ortalıkta dolaşıyor olsa da ana akım benimsenmeleri endüstri beklentilerini yansıtmadı. Bununla birlikte, Samsung’un bu yılın ilerleyen aylarındaki Galaxy Ring lansmanı manzarayı değiştirebilir ve potansiyel olarak diğer akıllı telefon üreticilerini büyüyen akıllı yüzük pazarına girmeye teşvik edebilir.

Bir ipucu var mı? Bizimle konuş! Çalışanlarımıza news@androidauthority.com adresinden e-posta gönderin. Anonim kalabilir veya bilgi için övgü alabilirsiniz, bu sizin seçiminiz.

ABD’de Oura Yüzüğünü almak artık çok daha kolay

Teknory