Walmart’ın yeni Google TV kutusu mutlak bir hırsızlıktır

TL;DR Walmart, Onn Google TV 4K Akış Kutusunu piyasaya sürdü. Yeni akış aygıtının maliyeti yalnızca 19,88 ABD dolarıdır. Walmart, piyasaya sürüldüğünde 30 ABD dolarına 4K akış ve Android TV desteği sunan 2021’in Onn TV kutusuyla kendi akış kutularını sunmaya yabancı değil. Şimdi, Walmart sessizce Onn Google TV 4K Akış Kutusu adlı bir devam filmi başlattı. […]

Walmart’ın yeni Google TV kutusu mutlak bir hırsızlıktır

TL;DR

  • Walmart, Onn Google TV 4K Akış Kutusunu piyasaya sürdü.
  • Yeni akış aygıtının maliyeti yalnızca 19,88 ABD dolarıdır.

Walmart, piyasaya sürüldüğünde 30 ABD dolarına 4K akış ve Android TV desteği sunan 2021’in Onn TV kutusuyla kendi akış kutularını sunmaya yabancı değil.

Şimdi, Walmart sessizce Onn Google TV 4K Akış Kutusu adlı bir devam filmi başlattı. AFTV Haberleri. Bu model gülünç özelliklere sahiptir 19,88 $ fiyat etiketi, Amazon aracılığıyla yeni bir film satın almaktan daha ucuzdur (Top Gun Maverick veya Avatar 2 için 19,99 ABD doları). Bu yeni cihazın, selefi ile hala pek çok ortak noktası var.

Paylaşılan özelliklerden bazıları arasında 2 GB RAM, önemsiz ama anlaşılır bir 8 GB dahili depolama, Wi-Fi 5, Dolby Audio özellikleri ve 4K video çıkışı bulunur.

Walmart Onn 4K Google TV Kutusu ambalajı

Bununla birlikte, yeni Onn TV kutusunun, eski TV kutusu üzerinde küçük bir yükseltme olan bir Amlogic S905Y4 işlemciyi paketlediği bildiriliyor. Bu yeni çip, yine de AV1 kod çözme desteği getiriyor.

AV1 desteği, aynı bant genişliği için daha yüksek akışlı video kalitesi veya daha az bant genişliği kullanılan aynı video kalitesi beklemeniz gerektiği anlamına gelir. Bu, ilk etapta AV1 oynatma sunan akış hizmetlerine bağlıdır, ancak YouTube ve Netflix gibileri zaten standardı desteklemektedir.

Onn Google TV 4K Akış Kutusu, eski Android TV arayüzünün aksine Google TV kullanıcı arayüzünü de içerir. Her iki durumda da Play Store desteği, Google Asistan entegrasyonu ve Chromecast yetenekleri gibi tanıdık özelliklere sahip oluyorsunuz.

Önceki Onn TV kutusu, cihazın sistem güncellemeleri almasıyla ilgili endişeler olsa da, çoğunlukla harika eleştiriler aldı. Yine de, ucuz bir akış kutusu pazarındaysanız, devamına göz atmak isteyebilirsiniz.

Walmart’ın yeni Google TV kutusu mutlak bir hırsızlıktır

Teknory