Bu Nintendo Switch & Steam Deck Hybrid, Kimsenin İstemediği Mod

Bir Switch’in Joy-Cons’ları bir Bluetooth sinyali aracılığıyla bağlanır ve muhtemelen en az kurcalamayla Steam Deck ile kendi başlarına çalışabilirken, “Steamjoy” lakaplı bu modun amacı, Joy– Eksileri aslında Switch’e bağlandıkları şekilde bağlanabilir. (UYARI) Steamjoy – MOD- Videoileu/mrblackm123 içindeSteamDeck Mrblackm123, taban olarak üçüncü taraf bir plastik kabuk kullandı, Steam Deck’in bileşenlerini içini boşalttı ve hepsini yeni yuvalarına […]

Bu Nintendo Switch & Steam Deck Hybrid, Kimsenin İstemediği Mod

Bir Switch’in Joy-Cons’ları bir Bluetooth sinyali aracılığıyla bağlanır ve muhtemelen en az kurcalamayla Steam Deck ile kendi başlarına çalışabilirken, “Steamjoy” lakaplı bu modun amacı, Joy– Eksileri aslında Switch’e bağlandıkları şekilde bağlanabilir.

(UYARI) Steamjoy – MOD- Video
ile
u/mrblackm123 içinde
SteamDeck

Mrblackm123, taban olarak üçüncü taraf bir plastik kabuk kullandı, Steam Deck’in bileşenlerini içini boşalttı ve hepsini yeni yuvalarına yerleştirdi. Yeni muhafazanın arkasında bir havalandırma fanı ve ses ve müzik çalmak için akıllı telefondan alınan küçük bir dahili hoparlör bulunuyor. En önemlisi, kasanın yanlarında Joy-Cons’un tıpkı bir Switch gibi kaydırılıp takılması için raylar bulunur. Steam Destesinin işlevselliği etkilenmedi; mrblackm123’ün dijital klavyeyi masaüstü moduna getirmek için Joy-Cons’un artı düğmesini eşleştirmesi gerekmesine rağmen, artık onu çağırmak için özel bir düğme olmadığı için oyunları genellikle olduğu gibi çalıştırabilir.

Mrblackm123, yaratımlarını geliştirmeye devam etmeyi planlıyor ve bir sonraki ana hedef, Joy-Cons ile dava arasında uygun bir sağlam bağlantı kurmak. Şu anda, Joy-Cons’lar içeri kaydırılmış olsa da, kasaya yalnızca Bluetooth ile bağlılar; kasanın gerçek bir Switch gibi konektör pimleri yoktur, bu nedenle Joy-Cons doğrudan onunla arabirim oluşturamaz veya ondan şarj olamaz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow