Sonic The Hedgehog 3 Üretime Devam Ediyor, Gölgeye Yeni Bir Bakış Ortaya Çıkarıyor

Geçen ağustos ayında öğrendik ki Kirpi Sonic 3 20 Aralık 2024’te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyordu, ancak yeni bir teaser bize en yeni yıldızına başka bir bakış açısı kazandırdı: Shadow the Hedgehog. “Başkasını” gördüm çünkü Gölge kısa süreliğine beliriyor Kirpi Sonic 2‘nin jeneriğin ortasındaki sahnesi, onu muhtemelen üçüncü filmin muhalifi olarak gösteriyor. Her ne kadar tam […]

Sonic The Hedgehog 3 Üretime Devam Ediyor, Gölgeye Yeni Bir Bakış Ortaya Çıkarıyor

Geçen ağustos ayında öğrendik ki Kirpi Sonic 3 20 Aralık 2024’te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyordu, ancak yeni bir teaser bize en yeni yıldızına başka bir bakış açısı kazandırdı: Shadow the Hedgehog.

“Başkasını” gördüm çünkü Gölge kısa süreliğine beliriyor Kirpi Sonic 2‘nin jeneriğin ortasındaki sahnesi, onu muhtemelen üçüncü filmin muhalifi olarak gösteriyor. Her ne kadar tam rolünü ya da onu kimin seslendireceğini hâlâ bilmiyor olsak da, yukarıda paylaşılan bugünkü fotoğraf, Shadow’un boynunun altına (boynu var mı?), yani kendine özgü hava ayakkabılarına iyi bir bakış sağlıyor.

Üretim tarihi Kirpi Sonic 3 SAG-AFTRA saldırıları nedeniyle durmuştu ve bugünkü güncelleme, grevin askıya alınmasının ardından çalışmaların yeniden başladığını doğruluyor. Jeff Fowler yönetmen koltuğunda kalıyor ve geri dönen kadroda Ben Schwartz (Sonic), Colleen O’Shaughnessey (Tails), Idris Elba (Knuckles) ve James Marsden (Tom Wachowski) yer alıyor.

Üçüncü filmin içeriği ne olursa olsun, takip edilmesi gereken harika bir sahne var. Kirpi Sonic 2 gişe rekorları kıran bir filmdi ve ABD’de tüm zamanların en çok hasılat yapan video oyunu filmi oldu. Süper Mario Kardeşler Filmi tacı bu yılın başında aldı. Knuckles’ın başrolde olacağı bir canlı aksiyon TV dizisi de yapım aşamasında ve önümüzdeki yılın başlarında yayınlanması planlanıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow