Bu rehberli meditasyon ve uyku yardımı aboneliğinden %83 indirim kazanın

TL;DR: 3 Aralık’tan itibaren Mindfulness.com Plus Planına sahip olabilirsiniz: Ömür Boyu Abonelik(yeni bir sekmede açılır) 399,99 $ yerine sadece 69,99 $’a — bu %82 indirim demektir. Sevdikleriniz bayramlarda tüm streslerini kapıda bırakamayabilirler ama siz yine de onlara destek olabilirsiniz. Bu yıl, birine stresini yönetmesine ve daha olumlu bir zihniyete doğru çalışmasına yardımcı olacak araçlar verebilirsiniz. […]

Bu rehberli meditasyon ve uyku yardımı aboneliğinden %83 indirim kazanın

TL;DR: 3 Aralık’tan itibaren Mindfulness.com Plus Planına sahip olabilirsiniz: Ömür Boyu Abonelik(yeni bir sekmede açılır) 399,99 $ yerine sadece 69,99 $’a — bu %82 indirim demektir.


Sevdikleriniz bayramlarda tüm streslerini kapıda bırakamayabilirler ama siz yine de onlara destek olabilirsiniz. Bu yıl, birine stresini yönetmesine ve daha olumlu bir zihniyete doğru çalışmasına yardımcı olacak araçlar verebilirsiniz. Farkındalık.com kullanıcıların zihinsel sağlıklarında gezinmelerine yardımcı olmak için meditasyonlar, uyku araçları ve yaşam uygulamalarından oluşan bir koleksiyondur.(yeni bir sekmede açılır)ve bir ömür boyu plan %82 ​​indirimle satışta.

Stresi azaltmaya yardımcı olacak binlerce uygulama

Farkındalık, herkesin stresini yönetmesine yardımcı olabilecek 2.000’den fazla uygulamaya sahiptir. Her gün yeni meditasyonlar deneyin veya farklı yaşam uygulamalarının yoğun bir programa nasıl sığabileceğini görün.

Meditasyonu ilk kez deniyor olsanız da(yeni bir sekmede açılır) veya zaten günlük rutininizin bir parçası, Farkındalık meditasyon uzmanlarının uzman rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Ve hepsini kendi programınıza göre planlayabilirsiniz. Öğle tatilinizi merkezinizi bularak veya dersler arasında dinlenerek geçirin.

ABD’deki yetişkinlerin üçte birinden fazlası muzdarip kronik uyku problemleriancak Harvard’daki araştırmacılar, meditasyon gibi sakinleştirici egzersizlerin uykusuzlukla savaşmaya yardım et. Farkındalık, kullanıcılara yağmurlu gece çalma listeleri, rahatlatıcı hikayeler ve daha fazlası gibi 100’den fazla uyku aracına erişim sağlar.

Kendinize iyi bakmanız için araçlar telefonunuzda hazır

Uçuş planlama ve konuk ağırlama arasında, tatiller başka bir stres türüdür ve Farkındalık.com yardım etmek mümkün olabilir. Dijital bir hediye alıyorsanız bir kutunun teslim edilmesini beklemeniz gerekmez — bu mükemmel bir son dakika hediyesidir. Sevdiğiniz birine tüm yıl stresini atması için araçlar vererek onu önemsediğinizi gösterin. Sınırlı bir süre için bir Mindfulness.com Yaşam Boyu Planı edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 69,99 $ (399 $ kayıt).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory