Bu Roborock elektrikli süpürgesini 649 dolardan sevdik, bu yüzden 399,99 dolardan çalıyor

Kris Carlon / Android Yetkilisi Roborock S7 ile ilgili 10 üzerinden 9’luk incelememizde, vakumlama ve paspas makinesinin birçok yönü hakkında övgüler aldık. Sahip olduğumuz birkaç sıkıntıdan biri fiyat etiketiydi, bu nedenle 399,99 ABD doları olarak, bunun robotik temizliğe geçmek için mükemmel bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. En yeni Roborock değil, ancak S8 Pro için 1.600 $ […]

Bu Roborock elektrikli süpürgesini 649 dolardan sevdik, bu yüzden 399,99 dolardan çalıyor

Kris Carlon / Android Yetkilisi

Roborock S7 ile ilgili 10 üzerinden 9’luk incelememizde, vakumlama ve paspas makinesinin birçok yönü hakkında övgüler aldık. Sahip olduğumuz birkaç sıkıntıdan biri fiyat etiketiydi, bu nedenle 399,99 ABD doları olarak, bunun robotik temizliğe geçmek için mükemmel bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. En yeni Roborock değil, ancak S8 Pro için 1.600 $ ‘dan daha bütçe dostu bir seçenek.

Roborock S7 Robot SüpürgeRoborock S7 Robot Süpürge
AA Editörlerinin Seçimi

Roborock S7 Robot Süpürge

Roborock S7, tipik robot vakum formülünü yükseltir ve bir sonraki seviye paspas ekler.

Sonik paspas teknolojisi. Akıllı paspas kaldırma. Ultrasonik halı tanıma. Yeni tamamen kauçuk fırça. Yükseltilmiş yüzer fırça.

Roborock S7 etkileyici özelliklerle doludur. Mükemmel haritalama özellikleri, verimli temizlik sağlarken, güçlü 2.500 Pa’lık vakumlama ve geliştirilmiş ana silindir fırçası, eksiksiz bir temizleme performansı sunar. Yenilikçi VibraRise otomatik kaldıran paspas braketi ile birlikte verilen paspas, etkili bir paspas sağlar ve halıları kuru tutar. Pil ömrü harika ve otomatik boşaltma bölmesi seçeneğinden yoksun olsa da, S7’nin gelişmiş özellikleri, özelleştirme seçenekleri ve genel performansı, yüksek kaliteli bir robot elektrik süpürgesi arayanlar için onu değerli bir yatırım haline getiriyor.

Roborock S7 fırsatını kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın ve indirimi kilitlemek için sayfadaki kuponu işaretlemeyi unutmayın.

Bu Roborock elektrikli süpürgesini 649 dolardan sevdik, bu yüzden 399,99 dolardan çalıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow