Bu Saçma Canlı Yayın Deneyi, Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Korkunç Seinfeld Bölümlerini 7/24 Gösteriyor

Twitch hesabına gidin “Beni Sonsuza Kadar İzle,” ve “Seinfeld” durum komedisi bölümlerine dayanan oldukça doygun, bloklu bir animasyonla süsleneceksiniz. Bu bölümler beklediğiniz gibi standart değil ve ayrıca çok iyi değiller. Animasyon kalitesinin kendisi oldukça basit, ama daha da önemlisi, yapay zeka “Seinfeld”de bulunan mizahın herhangi bir yönünü anlamakta başarısız olmuş gibi görünüyor, bunun yerine bilgisayar […]

Bu Saçma Canlı Yayın Deneyi, Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Korkunç Seinfeld Bölümlerini 7/24 Gösteriyor

Twitch hesabına gidin “Beni Sonsuza Kadar İzle,” ve “Seinfeld” durum komedisi bölümlerine dayanan oldukça doygun, bloklu bir animasyonla süsleneceksiniz. Bu bölümler beklediğiniz gibi standart değil ve ayrıca çok iyi değiller. Animasyon kalitesinin kendisi oldukça basit, ama daha da önemlisi, yapay zeka “Seinfeld”de bulunan mizahın herhangi bir yönünü anlamakta başarısız olmuş gibi görünüyor, bunun yerine bilgisayar tarafından üretilen seslerle tamamlanan kuru, mizahsız espriler yapıyor.

Twitch hesap profiline göre oluşturulan “Seinfeld” içeriği, Medya Uyuşmazlığı, oyunlar ve TV şovları gibi popüler formatların kendi tanımladığı “deneysel biçimler oluşturmaya odaklanan bir medya laboratuvarı”. Gerçek “Seinfeld” TV şovunun temelini oluşturan “hiçbir şey hakkında şov” öncülüne dayanan “Nothing, Forever” adlı yapay zeka tarafından oluşturulan şov, yılın her günü kesintisiz yayınlanacak şekilde ayarlandı. Yapay zeka, yeni “Seinfeld” bölümlerine olan arzunuzu tatmin etmeyecek olsa da, bu tür tezahürlerin nihayetinde mümkün olacağı bir geleceğe dair ipuçları veriyor ve bu konuda bu kadar ilginç olan da bu.

Teknory