Bu Samsung 70 inç QLED 4K akıllı TV %50’den fazla indirimli

Festival sezonu doruğa ulaşmış olabilir ancak önümüzde hâlâ soğuk kış ayları var ve bu, birinci sınıf bir akıllı TV ve en sevdiğiniz yayın hizmetleriyle karşılanabilir. Samsung, çarpıcı ekranlarından birinde büyük bir indirimle ekran tarafında yardımcı olmak için harekete geçti. Samsung 70 inç Sınıfı QE1C QLED 4K Akıllı TV bu son satışta yalnızca 879,99 dolara düştü; […]

Festival sezonu doruğa ulaşmış olabilir ancak önümüzde hâlâ soğuk kış ayları var ve bu, birinci sınıf bir akıllı TV ve en sevdiğiniz yayın hizmetleriyle karşılanabilir. Samsung, çarpıcı ekranlarından birinde büyük bir indirimle ekran tarafında yardımcı olmak için harekete geçti. Samsung 70 inç Sınıfı QE1C QLED 4K Akıllı TV bu son satışta yalnızca 879,99 dolara düştü; perakende satış fiyatında %50’den fazla indirim.

Samsung 70 inç Sınıfı QE1C QLED 4K Smart TV 879,99 (920 $ indirim)

QE1C Sınıfı QLED 4K akıllı TV’nin gelişmiş özellikleri arasında %100 Renk Hacmi sağlayan ve tüm spektrumda canlı ve tutarlı renkler ortaya çıkaran Quantum Dot teknolojisi yer alıyor. TV’nin Quantum Processor Lite 4K’sı, 4K yükseltmeyle net ve ayrıntılı görüntüler sağlayarak görüntü kalitesini artırır. Çift LED arka aydınlatma sistemi, dengeli ve sürükleyici bir izleme deneyimi için renk tonunu içeriğe uyacak şekilde ayarlar.

Quantum HDR özelliği geniş bir parlaklık ve kontrast aralığı sunarak hem karanlık hem de aydınlık sahnelerde ayrıntıların daha görünür olmasını sağlar. TV’nin şık tasarımı ve geniş ekran boyutu, onu her türlü modern oturma odası için uygun bir merkez parçası haline getiriyor ve filmler, programlar ve oyunlar için sürükleyici bir izleme deneyimi sunuyor.

Yukarıdaki widget aracılığıyla Samsung akıllı TV anlaşması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Samsung 70 inç QLED 4K akıllı TV %50’den fazla indirimli

Teknory