En iyi akıllı telefon teklifi: Samsung Galazy Z Fold 5’i 300 $ indirimle alın

300 $ TASARRUF EDİN: 3 Ocak’tan itibaren Amazon’da kilidi açılmış bir Samsung Galaxy Z Fold 5’i 1.499,99 dolara alın. Bu yüzde 17’lik bir indirim. Yeni yıla yepyeni bir akıllı telefonla başlayın. Tatil boyunca bir tane almadıysanız, özellikle de en son Samsung Galaxy Unpacked 2024 etkinliğinin yolda olması nedeniyle çok sayıda harika seçenek sunuluyor. Geçen yıl […]

En iyi akıllı telefon teklifi: Samsung Galazy Z Fold 5’i 300 $ indirimle alın

300 $ TASARRUF EDİN: 3 Ocak’tan itibaren Amazon’da kilidi açılmış bir Samsung Galaxy Z Fold 5’i 1.499,99 dolara alın. Bu yüzde 17’lik bir indirim.


Yeni yıla yepyeni bir akıllı telefonla başlayın. Tatil boyunca bir tane almadıysanız, özellikle de en son Samsung Galaxy Unpacked 2024 etkinliğinin yolda olması nedeniyle çok sayıda harika seçenek sunuluyor. Geçen yıl Mashable Seçimi Ödülünü kazanan Samsung’un en iyi cihazlarından birinde şu anda büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Samsung Galaxy Z Fold 5 harika bir katlanabilir ve satın alırken tasarruf edebileceğinizde daha da iyi.

3 Ocak itibarıyla kilidi açılmış bir Samsung Galaxy Z Fold 5’i Amazon’da yalnızca 1.499,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu, 1.799,99 $ olan normal fiyatından 300 $ ve %17 indirim demektir. Üç rengin tümü bu fiyata mevcuttur: krem, buz mavisi ve hayalet siyah, böylece kişiliğinize en uygun olanı aynı fiyata alabilirsiniz.

Mashable Tech Muhabiri Alex Perry’ye göre bu katlanır telefon bulabileceğiniz en iyi telefonlardan biri. Perry, daha ince bir form faktörü, daha düz bir menteşe ve daha yeni bir işlemci dahil olmak üzere önceki modele göre yapılan geliştirmeleri övdü ve bunların hepsinin “şu anda piyasadaki muhtemelen en iyi katlanabilir ürünü üretmeye” katkıda bulunduğunu söyledi.

12 GB RAM, 256 GB depolama alanı, 7,6 inç ekran, 6,2 inç kapak ekranı ve Galaxy işlemci için Snapdragon 8 Gen 2 ile övünüyor. 4.400 mAh pili tüm gün kullanım anlamına gelir ve aynı ekranda aynı anda dört adede kadar açık uygulamaya izin verebildiğinden çoklu görevler için mükemmeldir. 10MP selfie kamerası, 4MP ekran altı lensi ve arka kamera dizisi (50MP geniş lens, 12MP ultra geniş lens ve 10MP telefoto lens) etkileyicidir. Ayrıca oyun yetenekleri de fena değil.

Mashable Fırsatları

Bu telefonun kilidi açıktır, yani onu herhangi bir operatörle kullanabilirsiniz. Ayrıca bu fiyata hızlı bir şekilde satılması da muhtemel, bu nedenle yeni bir telefon almaya hazırsanız, fırsatınız varken satın almak en iyisidir.

Konular
Samsung Akıllı Telefonlar

Teknory