OnePlus Kullanıcılarının Bilmesi Gereken En İyi OxygenOS İpuçları

OnePlus’ın OxygenOS’u ayrıca kapsamlı gizlilik özellikleriyle birlikte gelir. Hidden Space, gizli tutmak istediğiniz uygulamaları gizleyebileceğiniz gizli bir başlatıcıdır. Veya bir uygulamada çok fazla zaman harcadığınızı düşünüyorsanız, onu eskisi kadar kullanmamak için gizli bir alana saklayabilirsiniz. Gizli uygulamalar da son menüde görüntülenmiyor. Ve bu uygulamalardan gelen tüm bildirim uyarılarını kapatabilirsiniz. Hidden Space eskiden kolayca erişilebilirdi, ancak… Okumaya devam et OnePlus Kullanıcılarının Bilmesi Gereken En İyi OxygenOS İpuçları

OnePlus Kullanıcılarının Bilmesi Gereken En İyi OxygenOS İpuçları

OnePlus’ın OxygenOS’u ayrıca kapsamlı gizlilik özellikleriyle birlikte gelir. Hidden Space, gizli tutmak istediğiniz uygulamaları gizleyebileceğiniz gizli bir başlatıcıdır. Veya bir uygulamada çok fazla zaman harcadığınızı düşünüyorsanız, onu eskisi kadar kullanmamak için gizli bir alana saklayabilirsiniz. Gizli uygulamalar da son menüde görüntülenmiyor. Ve bu uygulamalardan gelen tüm bildirim uyarılarını kapatabilirsiniz.

Hidden Space eskiden kolayca erişilebilirdi, ancak ColorOS birleşmesinden bu yana, uygulama başlatıcıda basit bir kaydırmayla artık gizli uygulamaları bulamıyorsunuz. Bunun yerine, stok çevirici uygulamasını açmanız ve ona erişmek için Gizli Alan şifresini girmeniz gerekir.

Bir Gizli Alan oluşturmak için (üzerinden oneplus),

1. “Ayarlar”a, ardından “Gizlilik”e ve ardından “Uygulamaları Gizle”ye gidin.

2. Başlamak için bir erişim kodu oluşturmanız istenecektir — hashtag’lerin takip ettiği ve önünde yer aldığı dört basamaklı bir PIN.

3. Ardından, başlatıcıdan gizlemek istediğiniz her uygulama için düğmeyi değiştirin. İsterseniz gizli uygulamalar için “Bildirimleri gizle”yi etkinleştirin.

4. Ardından, Ana Sayfa’ya geri dönün ve seçilen tüm uygulamaların kaybolduğunu göreceksiniz.

Gizli uygulama alanına erişmek için varsayılan Telefon uygulamasını açın. Ve PIN kodunu girin (hashtag’ler dahil). Daha fazla güvenlik için OxygenOS ayrıca yerel bir uygulama kilidine sahiptir. Uygulama Kilidi’ni Gizlilik Panosu’nda, Özel Kasa’nın hemen yanında bulacaksınız, burada hassas dosyaları ve ortamları gizleyebilirsiniz (üzerinden Oneplus YouTube).

Teknory