Bu son sızıntıdaki tüm Pixel 7a renk seçeneklerine göz atın –

TL;DR Pixel 7a’yı üç renkte gösteren görüntüler sızdırıldı. Telefonun beyaz, gri ve yeni bir gök mavisi varyantıyla gelmesi bekleniyor. Google’ın bir sonraki merakla beklenen Pixel’i bir kez daha sızdırıldı. Bu kez, tahminci OnLeaks ve millet MySmartFiyat bize Pixel 7a’nın alacağı tüm renk seçeneklerinin görüntülerini getirdi. Google’ın her zamanki toprak tonlarından daha derin tonlar umuyorsanız, hayal […]

Bu son sızıntıdaki tüm Pixel 7a renk seçeneklerine göz atın –

TL;DR

  • Pixel 7a’yı üç renkte gösteren görüntüler sızdırıldı.
  • Telefonun beyaz, gri ve yeni bir gök mavisi varyantıyla gelmesi bekleniyor.

Google’ın bir sonraki merakla beklenen Pixel’i bir kez daha sızdırıldı. Bu kez, tahminci OnLeaks ve millet MySmartFiyat bize Pixel 7a’nın alacağı tüm renk seçeneklerinin görüntülerini getirdi. Google’ın her zamanki toprak tonlarından daha derin tonlar umuyorsanız, hayal kırıklığına uğrarsınız. Dizideki tek gerçek “renkli” model, Pixel 4a’nın Barely Blue gölgesine benzeyen açık mavi bir modeldir. Bu nedenle, Pixel 7a’yı satın almak için can atıyorsanız, üç renk arasından seçim yapabilmeniz gerekir – beyaz, gri ve yeni gök mavisi rengi (yukarıda resmedilmiştir).

Sage, Chalk ve Charcoal renk gruplarında siyah bir kamera çubuğu bulunan Pixel 6a’nın aksine, Pixel 7a’daki kamera şeridi, telefonun karşılık gelen renk grubunun daha açık bir tonudur. Gri modelde açık gri kamera çubuğu, beyazda krom kamera muhafazası ve yumuşak mavi seçeneğinde aynı renkteki kamera modülü bulunur.

Bu Pixel 7a renklerinin pazarlama adlarıyla ilgili bir doğrulama yok, ancak bir ihbarcı daha önce mavi modelin “Arctic Blue” olarak adlandırılacağını açıklamıştı.

Google’ın Pixel 7a’yı Mayıs ayındaki yıllık geliştirici etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Telefonun özellikleri ve diğer detayları şimdiden yoğun bir şekilde sızdırıldı. Yaklaşan telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pixel 7a söylenti merkezimizi okuyabilirsiniz.


Bu son sızıntıdaki tüm Pixel 7a renk seçeneklerine göz atın –

Teknory